Imagine Make love, fuck war Imagine

Moderatori: Paulici, bb_girl, sabinaeniko, Katutza

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Mesajde Hordy » 20-Feb-2009, 23:44

Ţi-am spus că trebuie să vorbesc şi eo cu ea... :*
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde bb_girl » 20-Feb-2009, 23:45

=)) =)) =)) =)) =))
I still have my Chuck Bass <3
Imagine
bb_girl
Moderator
Moderator

Mesajde Katutza » 21-Feb-2009, 01:36

Am o prietena.. si-a inceput viata sexuala la 15 ani jumate .. acum are 19 si mama ei stie ca e inca virgina. :| Si tin sa mentionez ca are o mama .. de nota 20, sta cu noi la cafele, poate fuma de fata cu ea, arata bestial si se imbraca cu un bun gust iesit din comun, poate vorbi cu ea de orice, sunt ca doua prietene nu ca mama-fiica .. e o mama cum si-ar dori oricine, dar ea nu i-a spus chestia asta, pentru ca ii era frica sa nu se raceasca fata de ea, se temea ca nu o va mai alinta ca inainte, ca o va privi cu alti ochi.
Katutza
The Only Girl
The Only Girl

Mesajde NightCrawler » 21-Feb-2009, 01:53

Si se prea poate ca asa sa fie... dar daca muma-sa ii asa cum zici tu, fata ca cam dat cu bata-n balta pan' la urma si la coada. Ar fi trebuit sa-i spuna ce si cum pana acum. Sau... poate ca fata stie mai multe decat stiu cunoscutii mamei sale. ;) E si asta o posibiltate pana la urma. :)

Sylver scrie:Las-o moartă, că nici tu nu eşti vreun Don Juan. ;))

Q.E.D.

Multumesc! =)) =)) =)) =))
Ultima oară modificat de NightCrawler pe 21-Feb-2009, 01:58, modificat 1 dată în total.
ImaginePalmares în viaţăImagine

- flori, fete sau băieţi;
- şotron;
- ţară, ţară, vrem ostaşi;
- ţurca;
- hockey (versiunea vintage, iarna, pe gârla îngheţată);
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde Sylver » 23-Feb-2009, 19:35

bb_girl scrie:Mie mi se pare o idiotenie faza cu ''trebuie neaparat sa faci sex dupa 18-19 ani''. Fiecare face CAND are chef si CAND se simte pregatit, nu CAND ii zice colegu' si nici CAND ramane singurul din clasa neexperimentat. Nimic nu ma enerveaza mai tare decat efectul asta de turma...''Vai, eu sunt singura virgina din clasa, trb sa fac ceva in privinta asta, ca rad fetele de mine''. Wtf??
Mie chiar mi-ar placea sa fiu singura virgina. N-o sa am niciodata placerea asta, dar ma rog :)) De ce sa nu fi diferit de altii? De ce sa fii ca un pui de-ala de ratza ce se ia dupa fratii lui mai mari?
Si pe mine ma ia mama cateodata la discutii de genul: ''Ioana, cand vrei sa o faci, sa-mi spui. N-o sa te impiedic, ca stiu ca daca vrei sa o faci, tot o faci, asa ca mai bine sa te pregatesc'' Bla bla blaa...pe mine ma plictisesc momentele cand se apuca mama cu teorii dinastea =))

All the respect for you. :)]-
:o3 <- Patrik | Adelin -> Imagine <- Sylver | Cris -> :-* <- Sylver
Imagine
Imagine
Imagine
Configuraţii
PC1 - CPU: Intel Core i7-5820K Haswell-E, 6-core, 3.3Ghz, LGA 2011v3, 140W • CPU Cooler: Cooler Master Hyper T4, 4x Heatpipes, vent. 12cm • MB: Gigabyte X99-UD4, 8x DDR4, 2*PCIEx16/2*x8/3*x1, 10*sATA3/1*SATA Ex/1* M.2/GLAN/8*USB3.0 • GPU: Gigabyte N730D5-2GI (902Mhz), 2GB GDDR5 (5100Mhz, 64bit), 4096x2160 pixels, 40W • RAM: 16GB Kingston HyperX Fury DDR4, 2400Mhz, CL15, Dual Channel Kit • SSD: 250GB Samsung MZ-750250BW 750 EVO, 2.5" SATA 6Gb/s, R/W 540/520 MB/s • HDD: 2x Seagate 8TB, ST8000AS0002, 5900RPM, 128MB, 5.5W • Blu-Ray Writer: LG BH16NS40 • PSU: Corsair VS650, 650W ATX 2.31, eficienta 85%, 12cm fan, 2x 6+2-Pin PCIe, 4x SATA, PFC Activ • Case: Cooler Master Storm Trooper, Full Tower, 4 fans, 9x 5.25 Bays, 8x 3.5 Bays, 13x 2.5 Bays 13 (converted from 5.25” bay by two 4-in 3 HDD modules), 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x eSATA • Left-Panel Fan: Cooler Master SickleFlow 120mm, Red LED • Router: D-Link DIR-600 • KB: Logitech G510s, USB, black, 18 programmable G-keys, custom backlit keys, dual 3.5mm audio ports, GamePanel LCD • Mouse: A+ G5-Loki, 2500 DPI, USB • Speakers: Intex 350W • Headphones: Skullcandy Hesh 2, AC Milan • Gamepad: Thrustmaster F1 Dual Analog Ferrari 150th Italia Exclusive Edition, 10 buttons, 8-way D-pad • Display: LG Flatron W2243S-PF, 21,5", Full HD, 40W • Printer: HP Deskjet Ink Advantage 4515 All-in-One • OS: Windows 10 Enterprise x64 + Windows 8.1 Pro x64 • AV: Kaspersky Internet Security 2016
PC2 - CPU: AMD Athlon II X2 240, 2800 Mhz, 65W • MB: ASUS M2N68-AM Plus • GPU: GeForce 7025 (on-board) • RAM: Kingmax DDR2 2GB, PC2-8500, 1066 Mhz, 3W • HDD: Seagate 2TB Barracuda ST2000DM001, SATA3, 7200RPM, 64MB • DVD-RW: LG GH22NS50, 30W • PSU: Corsair VS550, 550W, 120mm fan • Case: Intex Easy PC, MiddleTower • KB: Logitech Y-SZ49, 8 multimedia keys, White • Mouse: A4Tech N-360-1, 1600 dpi • Speakers: Intex IT-NB30 • Headphones: A4Tech HS-800, 109 dB • Gamepad: Logitech Rumblepad 2 • Display: LG Flatron 194WTS, 19" • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: Kaspersky Internet Security 2017
PC3 - CPU: AMD Athlon 64 X2 4600+, 2400 Mhz • MB: ECS GeForce7050M-M v1.0A • GPU: GeForce 7050 (on-board) • RAM: Buffalo 1GB DDR2, 667Mhz • HDD: Western Digital 640GB Caviar Blue, WD6400AAKS, SATA2, 7200RPM, 16MB • DVD-RW: LG GH22NS70 • PSU: Casecom ATX 450W • Case: No Name • KB: Digittex KB331M • Mouse: Plano MT1091P • Headphones: Gembird AP-860 • Gamepad: Genius MaxFire Grandias Turbo • Display: AOC 7GlrA • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: None
Laptop 1 - Asus X553MA-XX490D, 15,6" • CPU: Intel Celeron Dual-Core N28eo, 2,16 Ghz • RAM: 4GB DDR3, 1600 MHz • HDD: 500GB, 5400RPM • DVD-RWGPU: Intel HD Graphics • OS: Windows 8.1 Pro x64
Laptop 2 • CPU: AMD Sempron 3000+, 1.80GHz • RAM: 512 MB • HDD: 40GB • DVD-RWDisplay: 15" • OS: Windows XP x86

Palmares competiţii
FIFA 11 Cupa lui Moş Crăciun • Brazilia • Calificări
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IX) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VIII) • Anglia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VI) • Rusia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. V) • Anglia • Finalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IV) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. III) • Olanda • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. II) • Germania • Semifinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. I) • Olanda • Semifinalist
FIFA 11 (Ed. XVII) • AC Milan • Grupe
FIFA 11 (Ed. XV) • Juventus • Grupe
FIFA 11 (Ed. XII) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 11 (Ed. VIII) • Liverpool • Grupe
FIFA 11 (Ed. VII) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. IV) • Juventus • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. III) • AC Milan • CÎŞTIGĂTOR Imagine
FIFA 11 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. I) • Roma • Grupe
FIFA 08 WC (Ed. III) • Brazilia • Locul 3
FIFA 08 WC (Ed. II) • Italia • Semifinalist
FIFA 08 WC (Ed. I) • Franţa • Finalist
FIFA 08 (Ed. VI) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. V) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. IV) • AC Milan • Finalist
FIFA 08 (Ed. III) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 08 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală (abandon)
FIFA 08 (Ed. I) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 05 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 05 (Ed. I) • Juventus • Optimi de finală
Şah (Ed. II) • Semifinalist
Şah (Ed. I) • Sfertfinalist (abandon)
Sylver
Fratele Cel Rău
Fratele Cel Rău

Nume real: Daniel
Puncte de reputaţie: -5

Mesajde NightCrawler » 24-Feb-2009, 02:10

Zise bine Ioana. :o
ImaginePalmares în viaţăImagine

- flori, fete sau băieţi;
- şotron;
- ţară, ţară, vrem ostaşi;
- ţurca;
- hockey (versiunea vintage, iarna, pe gârla îngheţată);
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde blankgirl » 24-Feb-2009, 09:49

Super tare ! :grad:
blankgirl
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde Hordy » 24-Feb-2009, 11:35

blankgirl scrie:Super tare ! :grad:

Cine Ioana ? Ştiu deaia mi-e dragă mie [:-P
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Mesajde Juliana » 24-Feb-2009, 13:27

Buna.Am si eu cateva intrebari pentru baieti, daca tot ati dezbatut acest subiect despre virginitate.

1.De ce va simtiti atat de mandri cand dezvirginati o fata? 8-)

Am citit randurile scrise de Katu despre fosta ei relatie cu acel tip care a asteptat-o pana a fost ea pregatita sa fac sex, dar in cele din urma s-a dovedit a fi un ipocrit. :lee:

2.Ati procedat vreodata ca el? X(
3.Conteaza daca viitoarea ta sotie este sau nu virgina? :roll:
Juliana
Amic
Amic

Mesajde Hordy » 24-Feb-2009, 13:32

1) E din cauza voastră. Voi aţi inventat prostia cu primul bărbat nu se uită niciodată. Nouă bărbaţilor ne place sa nu fim uitaţi. Asta îţi dă încredere în tine ca bărbat. :D
2) am procedat dar până la partea cu ipocrizia, adică am aşteptat fata să fie pregătită. Nu din cauza asta s-a stricat respectiva relatie şi nu după respectivul contact sexual.
3) Contează dacă bărbatul tău nu o să uite niciodată pe una ? :mrgreen:
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Mesajde Juliana » 24-Feb-2009, 13:48

1.Of, cocosilor :))
3.La a treia inca nu am primit raspunsul. De ce mi-ai raspuns cu o intrebare X(
Lasa ca ti-l dau eu. Conteaza :))

Daca pentru tine zici ca conteaza ca viitoarea ta sotie nu-l va uita pe primul iubit din viata ei, atunci ce-ai sa faci? :))
Juliana
Amic
Amic

Mesajde BOSSE83 » 24-Feb-2009, 15:11

Juliana scrie:Buna.Am si eu cateva intrebari pentru baieti, daca tot ati dezbatut acest subiect despre virginitate.

1.De ce va simtiti atat de mandri cand dezvirginati o fata? 8-)

Am citit randurile scrise de Katu despre fosta ei relatie cu acel tip care a asteptat-o pana a fost ea pregatita sa fac sex, dar in cele din urma s-a dovedit a fi un ipocrit. :lee:

2.Ati procedat vreodata ca el? X(
3.Conteaza daca viitoarea ta sotie este sau nu virgina? :roll:

1.O femeie care iti daruieste virginitatea ei iti demonstreaza ca esti special,ca esti mai bun decat restul si cum zicea si Hordy,ne place sa fim imposibil de uitat :mrgreen:

2.Tu intrebi daca am dezvirginat vreo fata sau daca am lasat-o dupa ce am dezvirginat-o? :-? Nu mi-e prea clar :o In fine:normal ca am dezvirginat fete,dar nu m-am despartit de ele dupa ce mi s-au daruit pt ca nu mi-am facut un scop din asta,mi se pare o prostie sa vanezi virgine si sa le lasi dupa ce le bagi in pat,numai frustratii fac chestii de-astea.Le-am asteptat pana au fost pregatite,iar dupa ce s-a intamplat,am continuat relatia atat timp cat s-a putut.Normal ca nu poti sa ramai toata viata cu o femeie daca nu va mai intelegeti sau daca nu o iubesti doar pt ca ai dezvirginat-o :wink:

3.Nu conteaza f mult daca e sau nu virgina,dar sa fim sinceri,conteaza cati au fost inaintea ta :wink: Sa ma explic:daca fata a mai avut 2-3 relatii de lunga durata,serioase,e perfect ok,e normal ca s-a culcat cu respectivii :) Dar daca fata a zburat din floare in floare,de nu mai stie nici ea cu cati a fost,nu mai e deloc ok [-X Adica e ok pt o aventura,nu pt o casnicie :) La urma urmei,te insori cu femeia pe care o iubesti,dar conteaza cat de cat si trecutul ei amoros :wink:
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Juliana » 24-Feb-2009, 15:36

Asta nu inseamna ca daca ati dezvirginat, veti ramane speciali pentru respectivele fete :mrgreen: Ca si noi, nici voi nu veti uita cu cine v-ati culcat prima data :mrgreen:
Ultima oară modificat de Juliana pe 24-Feb-2009, 15:36, modificat 1 dată în total.
Juliana
Amic
Amic

Mesajde Hordy » 24-Feb-2009, 15:36

Juliana scrie:1.Of, cocosilor :))

Daca pentru tine zici ca conteaza ca viitoarea ta sotie nu-l va uita pe primul iubit din viata ei, atunci ce-ai sa faci? :))

Poi nu ziceam ca conteaza asta, ci ca difera de la om la om.
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Mesajde Juliana » 24-Feb-2009, 15:37

Hordy scrie:
Juliana scrie:1.Of, cocosilor :))

Poi nu ziceam ca conteaza asta, ci ca difera de la om la om.

M-ai lasat sa interpretez :mrgreen:
Juliana
Amic
Amic

Mesajde BOSSE83 » 24-Feb-2009, 16:02

Juliana scrie:Asta nu inseamna ca daca ati dezvirginat, veti ramane speciali pentru respectivele fete :mrgreen: Ca si noi, nici voi nu veti uita cu cine v-ati culcat prima data :mrgreen:

=)) =)) Eu n-as baga mana in foc in locul tau =)) =)) De obicei,baietii nu tin cont cu cine se culca prima oara,ci o fac doar pt a-si incepe viata sexuala si pt a se putea bucura de cat mai multe experiente sexuale [:-P Adica,pt noi,prima e o deschizatoare de drumuri,nu neaparat o persoana speciala :P Sa nu ma injurati,fetelor,asta e adevarul :mrgreen:
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Hordy » 24-Feb-2009, 16:38

Nici nu mai stiu cum o chema pe prima, are dreptate bosse
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Mesajde Tya » 24-Feb-2009, 16:52

E atat de relativa treaba cu virginitatea in ziua de azi :D
Eu una incep sa cred ca virginii sunt pe cale de disparitie dupa 9-10 ani :comforter:

Eu am renuntat la ea atunci cand m-am simtit pregatita,asta s-a intamplat cu vreo 4 luni dupa ce am facut 18 ani... :D Niciodata nu mi-a fost rusine sa recunosc ca sunt virgina :?
Da fiecare cu complexele lui :)]
Imagine
Imagine
=================================================================
Don’t worry. You’re human—your memory is no more than a sieve. Time heals all wounds for your kind.
Tya
Amic
Amic

Mesajde Juliana » 24-Feb-2009, 16:56

BOSSE83 scrie:
Juliana scrie:Asta nu inseamna ca daca ati dezvirginat, veti ramane speciali pentru respectivele fete :mrgreen: Ca si noi, nici voi nu veti uita cu cine v-ati culcat prima data :mrgreen:

=)) =)) Eu n-as baga mana in foc in locul tau =)) =)) De obicei,baietii nu tin cont cu cine se culca prima oara,ci o fac doar pt a-si incepe viata sexuala si pt a se putea bucura de cat mai multe experiente sexuale [:-P Adica,pt noi,prima e o deschizatoare de drumuri,nu neaparat o persoana speciala :P Sa nu ma injurati,fetelor,asta e adevarul :mrgreen:

De ce spui ca sunteti speciali, depinde de la caz la caz, Bosse. Asta nu va face speciali pentru ca ati dezvirginat o fata. Oricum trebuia sa o faca o data si o data. :mrgreen: De uitat normal ca nu uiti cine a fost primul in viata ta, dar asta nu inseamna ca e special.
Nici nu v-am cerut sa stiti numele primei care v-a initiat, ci doar ca a fost cineva pe acolo care v-a deschis si voua portita :mrgreen: si nu aveti cum sa uitati :mrgreen: :bounce:
Juliana
Amic
Amic

Mesajde Katutza » 25-Feb-2009, 01:11

Perfect zis Juliana .. nu-l uiti, dar nu inseamna ca ramane special. Cum ar putea sa fie special in inima mea un om pt care acum nici capul nu-l intorc, un om pe care nu dau 2 bani gauriti? Intr-adevar e omul pe care l-am iubit ca o fraiera, pentru ca avea nevoie de mine ca de aer, si cum eu sunt tampita si intind un deget pentru toata lumea, el a fost destept si m-a luat cu totul. Nu regret nicio clipa ceea ce am facut, 9-10 luni cat a tinut relatia a fost foarte bine, pana in momentul cu pricina. Ar trebui sa ma gandesc ca poate altele au fost motivele despartirii, dar voi ce ati gandi daca dupa 2-3 saptamani de la eveniment persoana de langa voi ar da bir cu fugitii si s-ar da si important in fata ta? Cand stie mai bine ca oricine ca practic i-am fost mama, prietena, sora si iubita. \:D/

Special va fi in viata mea omul care ma va iubi pentru ceea ce sunt, nu pentru ca va avea nevoie de mine. Sa aiba nevoie de mine pentru ca ma iubeste, nu sa ma iubeasca pentru ca are nevoie de mine.
Katutza
The Only Girl
The Only Girl

Mesajde Hordy » 25-Feb-2009, 01:38

kătu e ciudat, eo am şi nevoie de tine, cine mă ghidează pe mine la mare ? Sau vorbesc prostii din cauza orei târzii
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Mesajde Katutza » 25-Feb-2009, 01:41

:hug: Tu vei avea sprijinul meu :hug: Tot timpul. Sa mergem sa mancam ciorba de burta.
Katutza
The Only Girl
The Only Girl

Mesajde Tya » 25-Feb-2009, 10:50

Katutza scrie:Perfect zis Juliana .. nu-l uiti, dar nu inseamna ca ramane special. Cum ar putea sa fie special in inima mea un om pt care acum nici capul nu-l intorc, un om pe care nu dau 2 bani gauriti? Intr-adevar e omul pe care l-am iubit ca o fraiera, pentru ca avea nevoie de mine ca de aer, si cum eu sunt tampita si intind un deget pentru toata lumea, el a fost destept si m-a luat cu totul. Nu regret nicio clipa ceea ce am facut, 9-10 luni cat a tinut relatia a fost foarte bine, pana in momentul cu pricina. Ar trebui sa ma gandesc ca poate altele au fost motivele despartirii, dar voi ce ati gandi daca dupa 2-3 saptamani de la eveniment persoana de langa voi ar da bir cu fugitii si s-ar da si important in fata ta? Cand stie mai bine ca oricine ca practic i-am fost mama, prietena, sora si iubita. \:D/

Special va fi in viata mea omul care ma va iubi pentru ceea ce sunt, nu pentru ca va avea nevoie de mine. Sa aiba nevoie de mine pentru ca ma iubeste, nu sa ma iubeasca pentru ca are nevoie de mine.

adevarat katu...
asta admir cel mai mult la rasa feminina,suntem atat de puternice si de hotarate in ceea ce facem ca oricat rau ne-ar face o persoana la care am tinut...s.a.m.d. suntem capabile de a trece peste si culmea mai apoi sa nu ne amintitm de acea persoana cu resentimente ci sa alegem din tot ce a fost amintirile frumoase...
Imagine
Imagine
=================================================================
Don’t worry. You’re human—your memory is no more than a sieve. Time heals all wounds for your kind.
Tya
Amic
Amic

Mesajde Juliana » 25-Feb-2009, 11:22

Oricum noi femeile suntem mai puternice dacat barbatii [:-P Asta se stie foarte bine, chiar daca ei neaga :mrgreen:
Juliana
Amic
Amic

Mesajde Hordy » 25-Feb-2009, 11:28

Femeia tot timpul e cea mai puternică, atâta de puternică încât majoritatea vă doreaţi pe un alt forum să fi fost bărbat [:-P
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

AnteriorUrmătorul
Forum Statistici