Imagine Make love, fuck war Imagine

Moderatori: bb_girl, Paulici, Katutza, sabinaeniko

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Mesajde Tya » 25-Feb-2009, 11:28

just!
Imagine
Imagine
=================================================================
Don’t worry. You’re human—your memory is no more than a sieve. Time heals all wounds for your kind.
Tya
Amic
Amic

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde BOSSE83 » 25-Feb-2009, 14:57

Juliana scrie:
BOSSE83 scrie:
Juliana scrie:Asta nu inseamna ca daca ati dezvirginat, veti ramane speciali pentru respectivele fete :mrgreen: Ca si noi, nici voi nu veti uita cu cine v-ati culcat prima data :mrgreen:

=)) =)) Eu n-as baga mana in foc in locul tau =)) =)) De obicei,baietii nu tin cont cu cine se culca prima oara,ci o fac doar pt a-si incepe viata sexuala si pt a se putea bucura de cat mai multe experiente sexuale [:-P Adica,pt noi,prima e o deschizatoare de drumuri,nu neaparat o persoana speciala :P Sa nu ma injurati,fetelor,asta e adevarul :mrgreen:

De ce spui ca sunteti speciali, depinde de la caz la caz, Bosse. Asta nu va face speciali pentru ca ati dezvirginat o fata. Oricum trebuia sa o faca o data si o data. :mrgreen: De uitat normal ca nu uiti cine a fost primul in viata ta, dar asta nu inseamna ca e special.
Nici nu v-am cerut sa stiti numele primei care v-a initiat, ci doar ca a fost cineva pe acolo care v-a deschis si voua portita :mrgreen: si nu aveti cum sa uitati :mrgreen: :bounce:

=)) Ma omori =)) Un baiat care dezvirgineaza o fata e special pt ca e unic,doar unul o dezvirgineaza,nu mai multi :wink: Si e special si pt ca ea il alege PE EL pt prima noapte de amor,NU PE ALTUL,deci el castiga in fatza tuturor celor cu care a iesit respectiva fata sau in fatza celor cu care ea a avut relatii platonice :) Daca relatia lor se termina urat si fata nu mai recunoaste ca a fost special pt ea,asta e alta poveste :wink:
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Tya » 25-Feb-2009, 17:57

nu va inteleg...asta cu specialul si speciala difera de la persoana la persoana!
sunt barbati care mereu o sa isi aminteasca de prima...si care nu...
si viceversa!!!
Imagine
Imagine
Don’t worry. You’re human—your memory is no more than a sieve. Time heals all wounds for your kind.
Tya
Amic
Amic

Mesajde BOSSE83 » 26-Feb-2009, 16:34

Adica pt tine nu a insemnat nimic primul tau barbat?I-ai daruit virginitatea ta fara sa-l consideri special,doar asa din intamplare?Ti-era indiferent ca era el primul sau era altul?Nu cred asa ceva,sunt sigur ca ai avut un motiv intemeiat sa-i daruiesti puritatea ta,iar acest motiv il face pe el special din simplul fapt ca l-ai ales pe el,nu pe altul :wink: Poate ca nu o sa-l consideri special toata viata,nu spun asta,dar in momentul in care te-ai dezvirginat cu el,sigur l-ai considerat special,altfel nu o faceai cu el :) Odata cu trecerea timpului,cunosti alte persoane,te indragostesti de mai multe ori si poate nu ti se mai pare atat de special primul,dar nici nu cred ca ii uiti numele sau uiti ce ai simtit candva pt el :)

Ok,mai exista o varianta:daca ai o aventura de-o noapte cu cel cu care te dezvirginezi,normal ca nu e special pt tine si e posibil sa-l uiti,dar asta e alta poveste :wink:
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Juliana » 26-Feb-2009, 16:45

BOSSE83 scrie:
Juliana scrie:
BOSSE83 scrie:
Juliana scrie:Asta nu inseamna ca daca ati dezvirginat, veti ramane speciali pentru respectivele fete :mrgreen: Ca si noi, nici voi nu veti uita cu cine v-ati culcat prima data :mrgreen:

=)) =)) Eu n-as baga mana in foc in locul tau =)) =)) De obicei,baietii nu tin cont cu cine se culca prima oara,ci o fac doar pt a-si incepe viata sexuala si pt a se putea bucura de cat mai multe experiente sexuale [:-P Adica,pt noi,prima e o deschizatoare de drumuri,nu neaparat o persoana speciala :P Sa nu ma injurati,fetelor,asta e adevarul :mrgreen:

De ce spui ca sunteti speciali, depinde de la caz la caz, Bosse. Asta nu va face speciali pentru ca ati dezvirginat o fata. Oricum trebuia sa o faca o data si o data. :mrgreen: De uitat normal ca nu uiti cine a fost primul in viata ta, dar asta nu inseamna ca e special.
Nici nu v-am cerut sa stiti numele primei care v-a initiat, ci doar ca a fost cineva pe acolo care v-a deschis si voua portita :mrgreen: si nu aveti cum sa uitati :mrgreen: :bounce:

=)) Ma omori =)) Un baiat care dezvirgineaza o fata e special pt ca e unic,doar unul o dezvirgineaza,nu mai multi :wink: Si e special si pt ca ea il alege PE EL pt prima noapte de amor,NU PE ALTUL,deci el castiga in fatza tuturor celor cu care a iesit respectiva fata sau in fatza celor cu care ea a avut relatii platonice :) Daca relatia lor se termina urat si fata nu mai recunoaste ca a fost special pt ea,asta e alta poveste :wink:

Nu ajungem la nici un consens :)) Depinde de caz, cum ai spus si tu. Sunt persoane care vor sa fie dezvirginate de cineva experimentat, deci nu au nici o legatura sentimentala cu respectivul.Sunt persoane care se lasa dezvirginate de persoana iubita si atat.Normal ca acea persoana e speciala pentru ca o iubesti sau ai iubit-o, dar nu pentru ca a dezviriginat.Asa ca,pentru mine nu inseamna ca cel care te-a dezvirginat e special.Asta o spuneti voi, eu nu. :)
Juliana
Amic
Amic

Mesajde BOSSE83 » 26-Feb-2009, 16:58

Eu nu spun ca e special toata viata,dar a fost special cand v-a dezvirginat,doar nu l-ati ales la intamplare /:) Ok,nu are rost sa mai dezbatem subiectul,ca nu reusim sa ne punem de acord =))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Juliana » 26-Feb-2009, 17:01

BOSSE83 scrie:Eu nu spun ca e special toata viata,dar a fost special cand v-a dezvirginat,doar nu l-ati ales la intamplare /:) Ok,nu are rost sa mai dezbatem subiectul,ca nu reusim sa ne punem de acord =))

Ma bucur :wink:
Juliana
Amic
Amic

Mesajde Tya » 26-Feb-2009, 17:27

BOSSE83 scrie:Adica pt tine nu a insemnat nimic primul tau barbat?I-ai daruit virginitatea ta fara sa-l consideri special,doar asa din intamplare?Ti-era indiferent ca era el primul sau era altul?Nu cred asa ceva,sunt sigur ca ai avut un motiv intemeiat sa-i daruiesti puritatea ta,iar acest motiv il face pe el special din simplul fapt ca l-ai ales pe el,nu pe altul :wink: Poate ca nu o sa-l consideri special toata viata,nu spun asta,dar in momentul in care te-ai dezvirginat cu el,sigur l-ai considerat special,altfel nu o faceai cu el :) Odata cu trecerea timpului,cunosti alte persoane,te indragostesti de mai multe ori si poate nu ti se mai pare atat de special primul,dar nici nu cred ca ii uiti numele sau uiti ce ai simtit candva pt el :)

Ok,mai exista o varianta:daca ai o aventura de-o noapte cu cel cu care te dezvirginezi,normal ca nu e special pt tine si e posibil sa-l uiti,dar asta e alta poveste :wink:

si n-ai inteles ce am scris eu...
Pentru mine a fost special boul caruia i-am daruit virginitatea,dar sunt si fete pentru care primul nu e nimic special... :wink: si nu pentru ca a fost o aventura de-o noapte!
Imagine
Imagine
Tya
Amic
Amic

Mesajde BOSSE83 » 27-Feb-2009, 14:34

Pai daca nu e vorba despre o aventura de o noapte,asa-zisa dezvirginare la intamplare,ce motiv ar putea avea o fata sa nu-l considere special pe barbatul cu care alege sa se dezvirgineze? :-? Eu inteleg ca daca omul te dezamageste si se termina urat relatia,nu prea iti vine sa-l pui pe un piedestal sau sa spui tuturor ca a fost special,dar la momentul respectiv a fost,chiar daca mai tarziu s-a schimbat situatia :)
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Tya » 27-Feb-2009, 16:07

Nu am intreba ce motive au!
Dar sunt fete care gandesc asa! Am amice care sunt asa,asa ca !
Imagine
Imagine
Tya
Amic
Amic

Mesajde Katutza » 27-Feb-2009, 17:05

Exista cazuri extreme in care nu e special, sau exista pustoaice prostute care o fac de dragul de a o face si de a fi in rand cu lumea, unde iar nu e special. Insa in cazul fetelor cu capul pe umeri si care tin la virginitatea lor, respectivul e special chiar daca nu le mai pasa de el si nu mai trezeste nimic in inima lor, insa ramane o amintire importanta pentru toata viata.
Katutza
The Only Girl
The Only Girl

Mesajde BOSSE83 » 28-Feb-2009, 14:54

Pai tya zicea ca nu e vorba despre cazurile de dezvirginare la intamplare,cu oricine,doar pt a o face sau chestii in gen,de asta sunt curios ce motiv ar putea avea o fata sa nu-l considere special pe cel cu care alege sa se dezvirgineze :-? Tya,da-mi un singur motiv si ai scapat de mine :mrgreen: Intreaba-ti amicele de care spuneai :)
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Katutza » 28-Feb-2009, 15:06

Mai exista un caz :P
Katutza
The Only Girl
The Only Girl

Mesajde BOSSE83 » 28-Feb-2009, 15:10

Sper ca nu cazul tragic(dezvirginare prin viol) sau dezvirginare la betie :) In astfel de cazuri,normal ca nu-l consideri special pe primul [-X
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Katutza » 28-Feb-2009, 15:39

Imi place despre tine cand gandesti.
Katutza
The Only Girl
The Only Girl

Mesajde Tya » 28-Feb-2009, 17:55

Dar pana la urma chiar trebuie sa existe un motiv??
Existe persoane care pur si simplu nu considera ca primul partener sexual trebuie pus intr-o icoana!
Asa cum pentru voi barbatii prima probabil nu inseamna nimic,asa si unele fete,primul poate fi un tip la care tinea...sau pe care il placea...dar mai apoi a devenit un simplu cunoscut...si nu il mai considera special!
Eu zic ca acea persoana pe care o iubesti cu adevarat,de care esti indragostita poate fi speciala in viata ta sexuala,chiar daca nu a fost primul,sau prima!
Imagine
Imagine
Tya
Amic
Amic

Mesajde BOSSE83 » 3-Mar-2009, 14:10

Katutza scrie:Imi place despre tine cand gandesti.

:o Ti se pare ca nu gandesc tot timpul? :mrgreen:
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Katutza » 3-Mar-2009, 19:35

=)) =)) Vorba vine ..
Katutza
The Only Girl
The Only Girl

Mesajde Paulici » 3-Mar-2009, 22:41

In unele cazuri.. cand atat fata, cat si baiatul sunt virgini, neexperienta isi spune cuvantul.
Paulici
Best Friend
Best Friend

Mesajde bb_girl » 3-Mar-2009, 23:31

Si ce ti se pare mai dulce decat o fata si un baiat care descopera impreu na chestiile astea?
I still have my Chuck Bass <3
Imagine
bb_girl
Moderator
Moderator

Mesajde Hordy » 4-Mar-2009, 00:23

O fată şi un băiat care aprofundează chestiile astea împreună \:D/
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Mesajde bb_girl » 4-Mar-2009, 21:02

Aia nu mai e dulce. Aia e interesant 8-)
I still have my Chuck Bass <3
Imagine
bb_girl
Moderator
Moderator

Mesajde Hordy » 4-Mar-2009, 21:23

Ce bine le spui :oops:
Hordy
Fratele cel gras
Fratele cel gras

Mesajde NightCrawler » 6-Mar-2009, 01:53

BOSSE83 scrie:... Si e special si pt ca ea il alege PE EL pt prima noapte de amor,NU PE ALTUL,deci el castiga in fatza tuturor celor cu care a iesit respectiva fata sau in fatza celor cu care ea a avut relatii platonice :) ...

Fraza asta mie-mi da fiori... brr... X( ...

BOSSE83 scrie:Sper ca nu cazul tragic(dezvirginare prin viol) sau dezvirginare la betie :) In astfel de cazuri,normal ca nu-l consideri special pe primul [-X

In cazu` cu violu`, nu numai ca nu-l considera special p`ala, dar e foarte posibil sa aiba traume psihice grava fata in cauza. Cat despre cazu` cu betia, fata tre` doar sa spere ca nu e una din acele fete care, din fetita cuminte se trasforma intr-o adevarata fiara atunci cand bea.

Paulici scrie:In unele cazuri.. cand atat fata, cat si baiatul sunt virgini, neexperienta isi spune cuvantul.

Normal ca-si spune cuvantu'. De exemplu, sor'mea mi se tot plange de plavanu' ei. Parca n-ar stii ce sa faca si mai intervine si teama cand o aude cu "Au!" sau "ma doare!", iar in momentul acela, se duce dreaq toata treaba. Si cea mai tare parte e ca, saraca sor'mea simte nevoia rau de tot. :))
ImaginePalmares în viaţăImagine

- flori, fete sau băieţi;
- şotron;
- ţară, ţară, vrem ostaşi;
- ţurca;
- hockey (versiunea vintage, iarna, pe gârla îngheţată);
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde Paulici » 8-Mar-2009, 21:54

=))
Mah.. si mie mi-e frica.. dar nu ca zic "Au!" sau "Ma doare". :))
Paulici
Best Friend
Best Friend

AnteriorUrmătorul
Forum Statistici