Mesaje pentru Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

sa va fie rusine!

Mesajde me » 10-Apr-2010, 17:00

nu pot sa imi dau seama ce fel de oamnei sunteti sa va bateti joc de amintirea gabrielei gioacasi!voi nu realizati ca saraci parinti sunt in stare de soc, cum credeti ca ar suporta tampeniile pe care le spuneti?!idioata aia, d-na. moculescu sau cum o cheama, cum isi permite sa jigneasca un om pe care nici macar nu l-a cunoscut? de unde stie ca florin e un idiot sau ca ''l-a facut mama lui idiot''...o proasta! si desteptul de domn psiholog care habar n-avea ce vorbea, si va contraziceati mereu in ce spuneati. ma intreb de ce se omoara atat de multi oamni in romania, pai si normal cu asemenea doctori ''foarte calificati''!de asta nici nu aveti telespectatori, datorita faptului ca spuneti numai minciuni...va bateti joc de oamni! sa va fie rusine si poate la urmatoarele emisiuni poate aduceti invitati competenti , ce nu vor scoate doar porumbei pe gura.
me

Reclame

Locuinta ptr tinerii casatoriti!

Mesajde vera21 » 12-Apr-2010, 14:16

Domnule Dan sa va ajute Dumnezeu. fiti bun cu tinerii casatoriti care nu au unde sa locuiasca, dati o lege ceva sa aibe si ei un camin unde a stea.VA MULTUMESC.
vera21
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Re: sa va fie rusine!

Mesajde Diana22 » 14-Apr-2010, 15:52

me scrie:nu pot sa imi dau seama ce fel de oamnei sunteti sa va bateti joc de amintirea gabrielei gioacasi!voi nu realizati ca saraci parinti sunt in stare de soc, cum credeti ca ar suporta tampeniile pe care le spuneti?!idioata aia, d-na. moculescu sau cum o cheama, cum isi permite sa jigneasca un om pe care nici macar nu l-a cunoscut? de unde stie ca florin e un idiot sau ca ''l-a facut mama lui idiot''...o proasta! si desteptul de domn psiholog care habar n-avea ce vorbea, si va contraziceati mereu in ce spuneati. ma intreb de ce se omoara atat de multi oamni in romania, pai si normal cu asemenea doctori ''foarte calificati''!de asta nici nu aveti telespectatori, datorita faptului ca spuneti numai minciuni...va bateti joc de oamni! sa va fie rusine si poate la urmatoarele emisiuni poate aduceti invitati competenti , ce nu vor scoate doar porumbei pe gura.

mi se pare mie sau chiar sunteti unul dintre telespectatori? :))
daca ati fi vorbit mai frumos zau ca as fi raspuns intrebarilor dumneavoastra.
Imagine
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

buna dimineata

Mesajde karla sarbu » 15-Apr-2010, 02:27

domnu diaconescu as vrea si eu sa fiu iubitul lui andrei am 21 de ani si vreau sal cunosc va pup
karla sarbu

neata

Mesajde liviu pavel » 15-Apr-2010, 02:35

mai scoteti acea poza ca ma apuca draci si vin akolo in 10 minute id ul meu e liviutzucel bun si va dau eu poze ku mine si acea fata
liviu pavel

despre matinal

Mesajde cucu » 15-Apr-2010, 10:09

Foarte slabi cei doi soti de la matinal. El este chiar tembel, rade de propriile replici. Schimbati-i urgent ca se agita degeaba!
cucu

simina

Mesajde an0nim_a » 15-Apr-2010, 15:50

cazul simina este real,personajele sunt fictive,afara de Geamal.o cunosc pe Simona,pe numele ei intreg Mornal Simona fosta Nagy simona,mama ei Nagy Doina.locuiesc amandoua la adresa BD. Unirii NR.45,Bl.3,Sc.1,Etj.8,Ap.29,sector 3.sa fie verificata de politie si DNA . De unde si-a luat Duplex in Unirii?Doua Taranci care mancau ciorba la borcan,sunt din Moreni,a trimis-o mama ei lafacultate in bucuresti,cand am intrebat-o de unde are banii a spus ca a dat un tun.a furat banii de la Geamal,
an0nim_a

Mesajde Vizitator » 16-Apr-2010, 11:31

d-nul dan diaconescu va rog sa organizati o emisiune in care saapara lotul de junioare la gimnastica de la deva cu antrenoarea lor adela popa,pentru a le mai motiva si pe aceste buburuze pentru care asteptam sa cinte cit mai curind imnul romaniei.o admiratoare a fetitelor-tusi
Vizitator

Re: Mesaje pentru Dan Diaconescu

Mesajde xxaaxx » 15-Oct-2012, 12:45

Nu pot crede ca PP_DD primeste PDlisti in randul lor,de genul Monicai Ridzzi,adica din randul ciocoilor hoti,pe care ia-ti blamat atat.
Speram sa votez cu voi,dar cred ca imi va trece daca primiti astfel de jigodii,daca ii primiti in randurile voastre nu sunteti cu nimic mai buni.
xxaaxx
Trecător
Trecător

Re: pentru alexandra

Mesajde distelune » 15-Iul-2014, 13:46

ssss ddddddd ddddddddddddddddddddddd eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ddddddddddddddddddddddd
distelune

Anterior

Înapoi la Dan Diaconescu Direct