este clar ca daca a premeditat a facut ascunzatoarea inainte

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

este clar ca daca a premeditat a facut ascunzatoarea inainte

Mesajde pepsi » 28-Sep-2007, 21:43

El si-a luat ture de noapte tocmai pentru a putea sapa groapa si posibil unde zice ca si-a facut nevoile a facut de fapt altceva. Oricum daca a fost premeditat cu locul unde a pus cadavrul a inceput, iar in momentul ala nu i-a luat mai mult de 2 minute.
Eu sunt de parere sa se caute undeva sus si in apropiere cu ceva legat de armata- poligon de tragere sau orice legat de armata cu uniforme colorate, nu simple,unde vin periodic soldati cu masini mari.
Posibil sa mai fie implicata o femeie care insa nu ar spune nimic.
pepsi
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 11:02

ca sa o ascunda bine prin ingropare ii trebuia o groapa de cel putin 1.30 m adancime ...... fa tu o reconstituire si incearca sa sapi tu una singur .... sa vezi cam cat timp iti consuma .....
Vizitator

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 12:18

mai baieti!va-ti molipsit de la lascarica cu filozofiile astea?
iepurasul

Re: este clar ca daca a premeditat a facut ascunzatoarea ina

Mesajde cassandra » 29-Sep-2007, 14:48

pepsi scrie:El si-a luat ture de noapte tocmai pentru a putea sapa groapa si posibil unde zice ca si-a facut nevoile a facut de fapt altceva. Oricum daca a fost premeditat cu locul unde a pus cadavrul a inceput, iar in momentul ala nu i-a luat mai mult de 2 minute.
Eu sunt de parere sa se caute undeva sus si in apropiere cu ceva legat de armata- poligon de tragere sau orice legat de armata cu uniforme colorate, nu simple,unde vin periodic soldati cu masini mari.

Tu glumesti, nu? Si cat timp i-ar fi luat sa acopere groapa? 2 minute? Daca ar fi premeditat ceva, Cioaca ar fi fost departe de orice suspiciune, ca el e baiat destept
cassandra
Trecător
Trecător

Re: este clar ca daca a premeditat a facut ascunzatoarea ina

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 16:41

cassandra scrie:
pepsi scrie:El si-a luat ture de noapte tocmai pentru a putea sapa groapa si posibil unde zice ca si-a facut nevoile a facut de fapt altceva. Oricum daca a fost premeditat cu locul unde a pus cadavrul a inceput, iar in momentul ala nu i-a luat mai mult de 2 minute.

Tu glumesti, nu? Si cat timp i-ar fi luat sa acopere groapa? 2 minute? Daca ar fi premeditat ceva, Cioaca ar fi fost departe de orice suspiciune, ca el e baiat destept

ca sa acoperi sa zic o groapa de 1.30 adancime si sa zic un metru pe un metru latime lungime .....cu tot cu batatorit pamant iti ia cam 10-15 minute pe putin
Vizitator

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 16:58

Nu contrazic nici o teorie, dar cert este ca dl Cioaca a primit tot si nu i s-a cerut nimic in schimb, avea toata libertatea din partea ei, insa interesandu-l doar banii...
INCLIN SA CRED CA este foarte vinovat, tocmai pentru ca era prea superficial in relatia lor, si, sincer, daca nu primeste ceea ce isi doreste, atat femeia cat si barbatul, cauta in alta parte.
Nu ma indoiesc ca este/era foarte deranjat ca ea il conducea, ca ea avea tot in timp ce el era in umbra. Ati vazut ce fete aveau cei din Rahova, nu poti spune ca arata a om serios, deci nu e el.
Eu cred ca se va da de gol. Cred, cum spunea si Metin.. ca destinul il va descoperi, ca minciuna are picioare scurte intotdeauna.
Doamne-ajuta sa fie in viata, sau sa fie fugita.

HAHAHA CE GROSOLANIE acel blog... dlor bucharest.com sau cum va numiti,... chiar sunteti macabri si voi, haideti, toti care aveti site-uri pe net, da-ti-i drumul, faceti reportaje, intoxicati opinia publica, haideti domle, ca doar e subiect fierbinte si castigati trafic, nu v-ar fi jena...
Vizitator

Mesajde FOXIA » 30-Sep-2007, 19:15

lipsa de experienta in viata,pe unii ii face sa faca greseli!in legatura cu CIOACA!
-banii elodiei mergeau pentru perversiuni sexuale cu spp-istul
-banii ei mergeau la excursii,alte legaturi extraconjugale
-saracul cioaca platea ratele
-nu va luati dupa lascarica ala,care nu a facut in viata lui nimic !fum peste tot!
FOXIA

Mesajde Vizitator » 1-Oct-2007, 12:50

N-as crede ca el platea ratele :D in nici un caz...
Candva s-a produs o ruptura si sigur el a fost de vina pt ca altfel nu ar fi fost avocata cea care sa ii spuna "nu iti convine, divorteaza" asadar ... cu siguranta ca banii lui se duceau pe drumurile spre amante :P
Vizitator

Mesajde Vizitator » 1-Oct-2007, 16:59

buna ziua!

Cioaca asta are o mutra de dement, inexpresiva...rece...nu degeaba refuza el controlul psihiatric...se stie cu mintile plecate! Dar cat o sa reziste?!
Cred c-a facut-o ferfenita, a pus-o in saci si apoi la groapa cu gunoi a orasului...in drum spre Pitesti...cine sa caute acolo?!

A scos-o de la intretinere...pentru ca Elodia a plecat in dimineata aia la serviciu?
Vizitator

Mesajde xena » 1-Oct-2007, 17:23

de ce a facut cioaca schimb de tura in noaptea 29/30? ca sa ce...ce a motivat?
xena
Trecător
Trecător

Mesajde de`amoru`artei » 1-Oct-2007, 17:24

Sa se odihneasca pentru a duce a doua zi copilul la parinti.
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Mesajde Cristina » 1-Oct-2007, 17:28

mai exact CAND/PE CE DATA a scos-o de la intretinere?
si ce a motivat administratorului?
Cristina
Trecător
Trecător

Mesajde foxi » 2-Oct-2007, 09:18

Iarasi nu sunteti obiectivi cu cioaca!am o intrebare:
-De ce scria elodia ca o cam dureau maxilarele?
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde Vizitator » 2-Oct-2007, 10:50

pt ca practica sporturi extreme cu unul din membrii SPP.
Cz :" era o femeie puternica " - Luis Lazarus [-X
Vizitator

Mesajde foxi » 3-Oct-2007, 09:46

As dori un comentariu de la amoru...
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde de`amoru`artei » 3-Oct-2007, 10:45

Draga mea/ Dragul meu, e lesne de inteles ce facea "doamna" de o dureau maxilarele...
Hai ca nu'i asa de greu. ;)
Acuma te rog nu ma pune sa iti fac un grafic, chiar nu sunt talentata la acest capitol.
Daca mai ai si alte nelamuriri, de preferabil pertinente, cu cea mai mare placere iti raspund.
Ultima oară modificat de de`amoru`artei pe 3-Oct-2007, 13:14, modificat 1 dată în total.
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Mesajde Vizitator » 3-Oct-2007, 13:05

foxi scrie:Iarasi nu sunteti obiectivi cu cioaca!am o intrebare:
-De ce scria elodia ca o cam dureau maxilarele?

O durea maxilarul fiindca, in Dubai, in miez de noapte, s-a trezit legata de SPP-ist, care i-a impuscat o mama de bataie si dupa aia (sau in timp ce) a "iubit-o". Te prinzi tu, ca esti fata isteata.
Vizitator

Mesajde foxi » 3-Oct-2007, 19:46

Multumesc!m-am luminat!de la periuta de dinti!de'amoru..sunt f. pertinenta!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde Vizitator » 2-Noi-2007, 04:01

de`amoru`artei scrie:Draga mea/ Dragul meu, e lesne de inteles ce facea "doamna" de o dureau maxilarele...
Hai ca nu'i asa de greu. ;)
Acuma te rog nu ma pune sa iti fac un grafic, chiar nu sunt talentata la acest capitol.
Daca mai ai si alte nelamuriri, de preferabil pertinente, cu cea mai mare placere iti raspund.

Mai copii... o femeie in situatia in care barbatul vine acasa si cere si da cu pumnul in masa va da-ti seama ca acea femeie incearca sa isi gaseasca linistea in alta parte, asa cum poate, ori ea dorindu-si atat de mult pe cineva care sa o aprecieze nu prea oserva defectele si posibil inghitea si alte lucruri in ideea ca omul acela o aprecia si respecta cel putin asa ii arata ei. Acum pentru ca o femeie este naiva merita sa moara, da-o dracu de treaba ca sunteti culmea.
Vizitator

Înapoi la Dan Diaconescu Direct