''Tocatura ''de invitati

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

Mesajde kamy_kam » 18-Noi-2007, 17:56

normal ca m-ajuta, pt ca te pot confunda, pot sa-ti atribui un post care nu-ti apartine, ca nu esti singurul, singura, care intra in postura de vizitator :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde foxi » 18-Noi-2007, 21:11

Revenim la invitati.De ce plange aici lazarus ca-i atacat?
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde Vizitator » 18-Noi-2007, 21:35

mai, mai! lazarus, ai ajuns de tot rasul!!!! vii shi te plangi pe sticla ca o baba ca ti-a stricat un fitecine mai "intepat" seara romantica cu "pasarica" asta colorata... shi care are pretentii de mare jurnalist ca si tine... ai mai dat tu o fumigena cu "atentatul" in cazul radulescu. atunci ai scapat...
noroc porcesc! pacat ca shi DDD a picat in plasa asta. poate ii aduci bani buni shi altul mai naspa ca tine mai rar se gasesc...
lasa-ne mai nene cu bla bla-urile astea... du-o shi tu pe fatuca asta la un local ca lumea... sau ai o mare jena financiara. ai mai pus-o de-un caz! "elodia" deja si-a dat duhul shi e cam rasuflata si ce te-ai gandit tu ca ar prinde bine una mai proaspata... nu mai tine !
Vizitator

Mesajde Vizitator » 18-Noi-2007, 22:07

hai lazarica......las-o balta!omul era ametit si obosit de atatea nopti in care a vazut fata ta schimonosita de ura si apoi.....moaca ta oricum cere pumni.esti depasit, mai lasa si pe altii si fa-ti timp pentru cateva sedinte la psihiatru....asta, daca intradevar tii la copii tai.
Vizitator

Mesajde Vizitator » 18-Noi-2007, 22:17

mai LLL, omu ''distrat'' probabil ca a avut o tulburare pe moment si acrezut ca nevasta-sa iar a dat pe otv ... iar oricarui barbat normal ii vine sa sparga tv cand asta apare! si care e legatura cu cioaca, cu, cu... esti dus rau mai LLL ! >:P chiar nu gasesti un sponsor pt tratament ? e scump, dar e necesar in cazul tau! *-:)
Vizitator

Mesajde Vizitator » 18-Noi-2007, 22:22

lazarus, eu ma distrez ascultandu-ti prostiile dar, barbatu'meu saracul....isi pune plapuma in cap si ce este la gura lui in ce te priveste...de multe ori m-a amenintat ca sparge televizorul.pana la urma a acceptat sa nu va mai judece din punt de vedere intelectual ci sa va trateze ca pe aia de la "vacanta mare".
Vizitator

Mesajde Vizitator » 18-Noi-2007, 22:28

mai LLL, zici ca ai comandouri de ciraci prin tara care sunt gata sa sara sa te apere ? vezi ca '' luceafarul huilei '' lasa un loc liber... sari repede ca nu se stie ...
mare eroare din partea celor care ti-au dat permis de port arma! la temperamentul tau nu se stie de unde apare un caz ...
Vizitator

Mesajde carmen25 » 19-Noi-2007, 00:02

cata inteligenta in ultimele 4 mesaje!!!!!
=))
carmen25
Trecător
Trecător

Mesajde karina » 19-Noi-2007, 13:07

Cum si-a permis Lazarus sa mearga la sediul politiei pentru declaratii si alte cercetari insotit de o camera video?
Cine se crede el sa faca asa ceva si sa mai si dea pe post ceea ce s-a intamplat?
In fond a fost un incident oarecare intre doua persoane aflate intr-o bodega de cartier? Cu ce tupeu vine el sa faca pe victima si mai ales sa dea pe post caseta respectiva???
Cine dracu se crede Lazarus asta? Profita de faptul ca este jurnalist si incearca sa intimideze organele de ancheta?? Chiar nu se sesizeaza nimeni???
Marele Lazarush are impresia ca e vreun ministru ceva si face haiducie dupa cum are el chef... Te-a atacat? Lasa politia sa rezolve problema nu veni tu sa dai verdicte st sa acuzi oameni dupa cum te taie pe tine creierul imbatat de succesul cu care te tot lauzi...
Mi-e sila de atitudinea acestui om lipsit de moralitate si de discernamant? Cu ce este el mai presus decat oricare dintre noi ca sa-si permita asemenea atitudine....
ESTE UN SIMPLU JURNALIST, care nici macar nu respecta deontologia meseriei sale si pe care toti ceilalti colegi din presa il blameaza. Nu este nici ministru, nici senator si nici deputat sa-si permita sa faca public un incident izolat cu tenta de intimidare a organelor de ancheta... Jenant domnilor!!!
karina

RUSINE ! ce cauta SPANU, petrica G. , ce studii au ?

Mesajde miha0509 » 25-Noi-2007, 02:39

Domnule Dan Diaconescu,
De ce nu o lasati pe doamna avocat sa vorbeasca,

Ce cauta acesti ""mercenari" , in studioul dvs. ?

Domnule Dan Diaconescu,

daca mai invitati asemenea personaje ( SPANU, BARATA, PETRICA GHEORGHE) eu nu mai comut pe OTV !

RUSINE !

• :!: Subiect lipit din cauza conţinutului similar :!:
  • Administrator
miha0509
Trecător
Trecător

Mesajde de`amoru`artei » 25-Noi-2007, 12:03

Doamne Ajuta sa scapam de tine. ~X(
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Re: RUSINE ! ce cauta SPANU, petrica G. , ce studii au ?

Mesajde Vizitator » 25-Noi-2007, 14:15

miha0509 scrie:Domnule Dan Diaconescu,
De ce nu o lasati pe doamna avocat sa vorbeasca,

Ce cauta acesti ""mercenari" , in studioul dvs. ?

Domnule Dan Diaconescu,

daca mai invitati asemenea personaje ( SPANU, BARATA, PETRICA GHEORGHE) eu nu mai comut pe OTV !

RUSINE !

draga mea citind mesajele pe care le-ai postat pe acest forum am ajuns la concluzia ca esti foarte limitata din multe pc de vedere si ca sa il completez pe Amoras : Doamne mare este gradina ta
Andy
Vizitator

Mesajde Vizitator » 25-Noi-2007, 18:03

Ce parere aveti despre avocata Lorette si Mariana? In opinia voastra, sunt aceste doua doamne prietene ale Elodiei sau simple cunostinte doritoare de reclama?
Vizitator

Mesajde Vizitator » 25-Noi-2007, 18:22

Anonymous scrie:Ce parere aveti despre avocata Lorette si Mariana? In opinia voastra, sunt aceste doua doamne prietene ale Elodiei sau simple cunostinte doritoare de reclama?

colege de barou cu siguranta , prietene am dubii , nu sunt obiective defapt nici nu pot fi obiective ( poate daca ar accepta ca Elodia a avut si ea pacatele ei ar fii mai credibile nu toate derapajele Elodiei au fost generate de Cioaca ) . Publicitatea e un aspect care nu tb neglijat dar nu cred ca este mobilul principal al interventiilor acestor doamne ( sunt din Bv si pot sa spun ca doamna Lorette nu duce lipsa de clienti ) Andy
Vizitator

Mesajde Vizitator » 25-Noi-2007, 18:44

uitandu-ma la d-na lorette mi-am dat seama si de asa zisa eleganta a elodiei.d-na lorette parca este o nasa de tara, gatita si coafata in timpul zilei de parca ar fi la nunta.astea sunt niste femei de doi bani, care in loc sa alerge acasa la copiii lor dupa serviciu, stau si palavragesc despre ei pe la coafor,masaj, croitorese, cunostinte etc.nici nu ma mai mir, la cate facultati de drept sau infiintat dupa revolutie, cine nu voia nu se facea jurist!daca mai aveai si ceva pile, imediat te trezeai si in barou.ca au clienti?!doamne, dar la haosul asta legislativ ar trebui sa avem fiecare avocatul nostru.
Vizitator

Mesajde Vizitator » 25-Noi-2007, 19:54

oameni buni,
nu ma intereseaza cioaca dar, nu as vrea sa fiu in locul lui si al parintilor lui;la fel nu ma intereseaza nici elodia pe care f multi o supraapreciati.spun aceasta deoarece, femeia aia nu s-a maritat la varsta de 16 ani si maturizandu-se si-ar fi dat seama ca a ales gresit drumul in viata.in viata personala a facut "greseli" dupa "greseli"."greseli" le numesc cei care o apara cu inversunare fara sa realizeze ca astfel o lipsesc de capacitatea de discernamant pe care ar trebui sa o aiba o femeie de 39 ani.
ma minunez ascultand persoane care din dorinta de a iesi in evidenta, construiesc tot felul de scenarii, dand astfel la iveala adevarata lor personalitate.
invitatii lui diaconescu sunt in stare de orice:ciopartesc cadavre cu orice obiect ascutit, dizolva cadavre cu acid, hranesc animale cu cadavre si multe altele pe care numai niste minti bolnave sunt in stare sa le scorneasca.
doamne, daca s-ar pune impozit si pe prostie, pe multi i-am vedea pe drumuri!
Vizitator

Mesajde Vizitator » 27-Noi-2007, 01:02

aveam o parere mai buna despre Stoian insa e doar un papagal . In rest ce sa mai spun gradina zoologica s-a mutat in studioul OTV , pe Tuca l-au balacarit pe Spanu de asemenea dar cand ne demonstrati domnilor ca Cioaca e criminal sau cel putin ca Elodia e moarta ca nu faceti altceva decat sa ironizati si jigniti partea adversa asta e tot ce mai puteti face in acest caz ? Nu stiu cine a fost mai penibil Spanu ca ii lua un interviu acelui Martin sau dvs domnule Lazarus cand o cautati pe Elodia cu Ildiko pe post de caine( faza cu cauciucurile arse este memorabila =)) =)) =)) ) si ceilalti paranormali ? Oricum trebuia sa continuati cautarile poate poate ...
rusinica rusinica rusinica sa va fie . Andy
Vizitator

Mesajde de`amoru`artei » 27-Noi-2007, 08:36

Andy, de ce nu te mai loghezi?
Eu chiar iti urmaresc cu interes mesajele, dar printre atatea...personalitati, risc sa te pierd.
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Mesajde murfatlar » 27-Noi-2007, 18:06

Spinu,Petrica si d-na Barata nu au mesajul potrivit,tot ce prezinta sunt povesti,fantasme. >:P
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde Vizitator » 20-Ian-2008, 10:15

Anonymous scrie:
Anonymous scrie:am si eu o intrebare cum il cheama pe domnul psiholog care a fost in emisiune nu tipul cu pc-ul celalalt

Prof. Ilie Marinescu

am eu tel lui 07200430341 e un tip serios si special m-as indragosti de el
Vizitator

Mesajde Vizitator » 21-Ian-2008, 15:44

d-le Petrica daca mama v-a dat materie cenusie ,nu v-a dat educatie.

oare numai in familia dvstra sunt oameni destepti si informati?
Vizitator

Anterior

Înapoi la Dan Diaconescu Direct