''Tocatura ''de invitati

Imagine

Moderatori: Diana22, karola, Amy

Mesajde kamy_kam » 11-Noi-2007, 11:14

dar de ce va enervati, isi spun si ei parerea, s-ar putea ca parerea lor sa nu coincida cu a dv :) si invers :)
si apoi multa lume in romania, cu neplacere o spun , nu este scolita, proportia creste de la an la an! :(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mirela ceanu

Mesajde Vizitator » 11-Noi-2007, 14:15

Mirela macar are un interes in a-l vedea pe cioaca la inchisoare.va merge saptamanal la el, ii va duce pachetel si-l va intervieva.astfel, ne va chinui ani grei cu imaginea ei stearsa si vom pacatui dorindu-ne ca pe unul din detinuti sa-l apuce damblaua si sa vedem si noi o crima in direct :)) .
Vizitator

Mesajde kamy_kam » 11-Noi-2007, 15:09

sa speram ca nu :(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 11-Noi-2007, 16:23

Faci tu ce faci,vizitator,dar de constipatie tot n-ai scapat.Exista niste purgative micute si subtiri,care se baga stii tu unde,nici nu le simti,pentru ca sunt alunecacioase.Dupa aceea,faci rost de o rola de hartie igienica,si stai si astepti.Daca ai un pix la tine,este si mai bine.Poti sa scrii in ultima vreme ce ai mancat,ca sa stie si nenea doctorul coprologul.
Vizitator

Mesajde murfatlar » 11-Noi-2007, 19:31

prosti nu sunt .
noi oricum nu ne facem de cacaooo!

dar ce ziceti de niste palme date cind singele ii suroia de la prima lovitura?

cind si-a dat seama ca a lesinat ( dar ea era moarta)a dus-o in baia si i-a aplicat la fel citeva palme ;asa se explica picaturile.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Domnule DD, pina cind ?

Mesajde miha0509 » 12-Noi-2007, 01:23

CIT TIMP MAI INVITATI ASEMENEA PERSONAJE , IN EMISIUNEA DVS. ?

MACAR SA-SI FACA LECTIILE (SA AIBA MINIME CUNOSTINTE REF.DOSARUL IN CAUZA) ! APROPOS, CIND PLEACA IN GERMANIA, SA O GASEASCA PE ELODIA ? VAD CA NU SE PREA GRABESC (SPANU SI GHEORGHE)

CAM CIT DORITI SA MERGETI CU ASEMENEA SPECULATII ?

VA RECOMAND SA INVITATI PERSOANE AVIZATE, IN EMISIUNEA DVS.

(LAZARUS, DINU, CERCHEZ)
ALTFEL, DUCEM TOTUL IN DERIZORIU...

CU STIMA,
MIHA0509

• :!: Subiect lipit din cauza conţinutului similar :!:
  • Administrator
miha0509
Trecător
Trecător

Re: DOMNULE DD, PINA CIND ?

Mesajde Vizitator » 12-Noi-2007, 09:04

miha0509 scrie:CIT TIMP MAI INVITATI ASEMENEA PERSONAJE , IN EMISIUNEA DVS. ?

MACAR SA-SI FACA LECTIILE (SA AIBA MINIME CUNOSTINTE REF.DOSARUL IN CAUZA) ! APROPOS, CIND PLEACA IN GERMANIA, SA O GASEASCA PE ELODIA ??? VAD CA NU SE PREA GRABESC (SPANU SI GHEORGHE)

CAM CIT DORITI SA MERGETI CU ASEMENEA SPECULATII ?

VA RECOMAND SA INVITATI PERSOANE AVIZATE, IN EMISIUNEA DVS.

(LAZARUS, DINU, CERCHEZ)
ALTFEL, DUCEM TOTUL IN DERIZORIU...

CU STIMA,
MIHA0509

domnule DD pana cand ...
Vizitator

Mesajde Vizitator » 12-Noi-2007, 11:09

foxi scrie:Ce parere aveti de prof. acela cu semne pe frunte?face el o analiza psihologica stiintifica,sau ii face jocul lui lascarica?

Ma intriga foarte tare acest "profesor" - Dumitrascu si nu mai stiu cum (i-am notat numele intreg pe undeva). L-am urmarit si in alte cazuri (Tranca, Ralph, Elodia) si, curios, de fiecare data este in asentimentul d-nului Lazarus - mi se pare mie sau este nepermis de SUBIECTIV pentru un psiholog care ar trebui doar sa "analizeze"? Ce fel de profesor este? Intreb pentru ca i se spune "Domnule profesor" sau "Daca un profesor de reputatia d-nului Dumitrascu a spus..." Este profesor universitar sau doar un profesor de psihologie de liceu? Este o mare diferenta, nu? In plus, ceea ce nu stiu multi este ca nu oricine termina o facultate de psiholoigie este si abilitat sa faca analize de caz pertinente - trebuie sa mai ai si o specializare postuniversitara in clinica sau terapie. Am fost curioasa si l-am cautat pe domnul profesor in Registrul Unic al psihologilor cu drept de libera practica (A! mi-am adus aminte cum il cheama - Hanibal Dumitrascu), registru publicat si pe net de catre Colegiul Psihologilor din Romania - NU l-am gasit. Poate ca nu am fost eu foarte atenta? Verificati si voi = www.copsi.ro
Vizitator

Mesajde Vizitator » 12-Noi-2007, 13:27

Exista un conferentiar doctor Dinu Hanibal Dumitrascu listat pe pagina de web a Universitatii Bucuresti, Facultatea de Sociologie şi Asistenta Sociala, Catedra de Asistenta Sociala. Conform aceleiasi surse, domnia sa e lector universitar si psiholog la Institutul de geriatrie Ana Aslan.

Cu toate astea, daca e vorba de aceeasi persoana care mai apare pe la OTV, nu pun mare baza pe afirmatiile domniei sale si ma indoiesc ca are experienta practica. Din punctul asta de vedere il prefer pe domnul Gabriel Padiu. Sau pe domnul Ilie Marinescu.
Vizitator

Mesajde Vizitator » 12-Noi-2007, 14:36

Anonymous scrie:Exista un conferentiar doctor Dinu Hanibal Dumitrascu listat pe pagina de web a Universitatii Bucuresti, Facultatea de Sociologie şi Asistenta Sociala, Catedra de Asistenta Sociala. Conform aceleiasi surse, domnia sa e lector universitar si psiholog la Institutul de geriatrie Ana Aslan.

Cu toate astea, daca e vorba de aceeasi persoana care mai apare pe la OTV, nu pun mare baza pe afirmatiile domniei sale si ma indoiesc ca are experienta practica. Din punctul asta de vedere il prefer pe domnul Gabriel Padiu. Sau pe domnul Ilie Marinescu.

Mea culpa!
Totusi, ascultandu-l nu prea mi-a lasat impresia unui profesionist practician. De altfel, am verificat si dansul nu se regaseste in categoria psihologilor cu drept de libera practica - la nicio specializare (adica nici la clinica, nici muncii, nici aparare si nici transporturi). Hm.
Vizitator

Mesajde m_el » 12-Noi-2007, 17:27

Pana o sa il lase pe Cioaca si incepe cu Mailat......oameni "importanti " pentru tara... :)) :))
m_el
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde murfatlar » 12-Noi-2007, 17:35

ma inebunesc astia cu mahalaua lor;cum ii vom determina sa aiba un dialog linistitor?
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde kamy_kam » 12-Noi-2007, 21:00

ieri d-l petrica a fost mai retinut, dar il sfatuiesc sa nu mai vina cu acel tricou, pt ca sunt sigura ca toti dorim sa avem parte de o justitie corecta, purtand tricoul da impresia ca numai dansul doreste, ceea ce este complect fals :|
nu trebuie sa faci parada cu un lucru atat de serios, ar fi mai credibil daca ar veni normal imbracat :|
va rog nu-l mai aparati pe cioaca pana in panzele albe, d-l cioaca are un avocat care ii apara interesele :)
sigur ca va puteti exprima opinia dar faceti-o fara sa jigniti femeile la modul general, ieri iar a-ti scapat o perla spunand ca elodia avea 10 amanti si ca nu exista femei fara amanti ceva de genul asta, aflati ca mai exista pe lume si oameni , care nu inseala si sunt fideli, care cred in dragostea eterna si in sufletul pereche :)
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde kamy_kam » 12-Noi-2007, 21:14

toate cazurile dezbatute sunt serioase :|
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 12-Noi-2007, 21:30

Imi pare rau, Kamy, dar tricoul e modul lui Petrica Gheorghe de a arata tocmai ca el apara un principiu, nu o persoana, principiu care trebuie respectat nu numai in cadrul judiciar, ci si in societatea civila, in viata noastra de zi cu zi, de fiecare dintre noi. Vremurile Inchizitiei au trecut de mult. Sau asa am vrea sa credem.
Vizitator

Mesajde m_el » 12-Noi-2007, 22:42

Mai bine ar dezbate ceva important si de interse public...pentru binele si viitorul oamenilor....despre ce sanse au tinerii din ziua de azi sa isi faca un viitor , despre stabilitatea locurilor de munca , despre pensionarii si bolnavii care nu au medicamente , despre copii care la numai cativa anisori sunt bolnavi de cancer sau diabet , etc.........mai bine la astea ar gasi solutii si ar dezbate episoade intregi !!
m_el
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde CIPPRYART » 13-Noi-2007, 12:09

8-| 8-| 8-| 8-| of aceleasi texte daca asta face audienta sa continueee :)) de parca daca s-ar vorbi despre acele ''cazuri de interes public''s-ar rezolva ceva si catelusii vor avea covrigei in codita :mrgreen: :mrgreen:
PERSONAJE SI INDIVIZI*_*
CIPPRYART
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde foxi » 13-Noi-2007, 17:32

d.lor,voi nu intelegeti ca banii conteaza!daca acest caz aduce bani,pe cine intereseaza problemele natiunii?impostorii afirma ca fac gratuit eforturi pt.elodia!de aici vin banuti si la unul si la altul,excluzand telespectatorul,cetateanul,forumistul!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

domnul Dumitrascu

Mesajde marya » 16-Noi-2007, 00:03

Nu inteleg dc va dati toti cu parerea fara sa stiti nik....domnul Hanibal Dumitrascu e un domn citit..cu multa experienta...nu cred k ati avea voi cultura si experienta dansului k sa il criticati.....comentati cu ft mult tupeu si rautate....rusine
marya

Mesajde ionusaici » 16-Noi-2007, 01:49

kamy_kam scrie:ieri d-l petrica a fost mai retinut, dar il sfatuiesc sa nu mai vina cu acel tricou, pt ca sunt sigura ca toti dorim sa avem parte de o justitie corecta, purtand tricoul da impresia ca numai dansul doreste, ceea ce este complect fals :|
nu trebuie sa faci parada cu un lucru atat de serios, ar fi mai credibil daca ar veni normal imbracat :|
va rog nu-l mai aparati pe cioaca pana in panzele albe, d-l cioaca are un avocat care ii apara interesele :)
sigur ca va puteti exprima opinia dar faceti-o fara sa jigniti femeile la modul general, ieri iar a-ti scapat o perla spunand ca elodia avea 10 amanti si ca nu exista femei fara amanti ceva de genul asta, aflati ca mai exista pe lume si oameni , care nu inseala si sunt fideli, care cred in dragostea eterna si in sufletul pereche :)

Serios vorbesti? Ca toata lumea vrea sa aiba parte de justitie corecta te cred. Dar numai cand e vorba despre ei insisi. Cand e vorba despre Dl. Cioaca, atunci pentru unii prezumtia de nevinovatie e "doar un moft". Sau "nu e relevanta". In tarisoara noastra draga acest concept inca nu a fost asimilat , de aceea oamenii care militeaza pentru el sunt de admirat. Si ma rog ce inseamna pana la urma "a veni normal imbracat"?
ionusaici
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 16-Noi-2007, 04:21

Pentru Mirela Ceanu, care-l tot ridica in slavi pe dnul procuror Iacob:

"Dosarul privind dispariţia avocatei Elodia Ghinescu s-ar putea întoarce la Braşov. Odată cu dosarul va merge la Braşov şi procurorul Marius Iacob, cel care a instrumentat până acum cazul. Judecătorii Curţii Constituţionale au declarat neconstituţională procedura prin care Parchetul General a preluat instrumentarea cazului de la Parchetul Curţii de Apel Braşov. Totul a plecat de la o sesizare anonimă privind modalitatea prin care Curtea Constituţională a preluat dosarul de la Parchetul Curţii de Apel Braşov. Ca o premieră, împreună cu dosarul va merge la Braşov şi procurorul Marius Iacob.

Sentinţa Curţii Constituţionale face ca toate dosarele preluate de Parchete ierarhic superioare de la cele subordonate să fie returnate, iar acestea vor pleca împreună cu procurorii care le-au instrumentat. "(sursa Antena 3)
Vizitator

Mesajde kamy_kam » 17-Noi-2007, 19:05

ionusaici scrie:
kamy_kam scrie:ieri d-l petrica a fost mai retinut, dar il sfatuiesc sa nu mai vina cu acel tricou, pt ca sunt sigura ca toti dorim sa avem parte de o justitie corecta, purtand tricoul da impresia ca numai dansul doreste, ceea ce este complect fals :|

Serios vorbesti? Ca toata lumea vrea sa aiba parte de justitie corecta te cred. Dar numai cand e vorba despre ei insisi. Cand e vorba despre Dl. Cioaca, atunci pentru unii prezumtia de nevinovatie e "doar un moft". Sau "nu e relevanta". In tarisoara noastra draga acest concept inca nu a fost asimilat , de aceea oamenii care militeaza pentru el sunt de admirat. Si ma rog ce inseamna pana la urma "a veni normal imbracat"?

imi mentin parerea, sa lase tricoul acasa, tocmai pt ca vreau si pt cioaca adevarul, tocmai de aceea sa nu mai vina la emisiune cu acel tricou, oricum petrica gh, are limitele sale,nu poate fi obiectiv, emisiunea lui dan e mult mai buna cand lipseste acest om :(
nu am nimic cu el, dar nu-mi plac misoginii, nu-mi plac oamenii care se cred mai buni si mai tari decat sunt, care se cred mai destepti si care nu recunosc niciodata ca pot gresi :(
petrica gheorghe nu e la prima abatere de acest gen si prezumtia de nevinovatie de care face atata caz spusa de el pare o vorba goala, pacat :(
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Re: domnul Dumitrascu

Mesajde Vizitator » 18-Noi-2007, 04:54

marya scrie:Nu inteleg dc va dati toti cu parerea fara sa stiti nik....domnul Hanibal Dumitrascu e un domn citit..cu multa experienta...nu cred k ati avea voi cultura si experienta dansului k sa il criticati.....comentati cu ft mult tupeu si rautate....rusine

Dupa cate stiu eu, forumul este un spatiu virtual creat tocmai..... CA SA-TI SPUI PAREREA, sa schimbi impresii despre un anumit subiect / persoana cu altcineva etc...
Asa zisele comentarii la care faci referire au un ton cat se poatre de civilizat - sunt pareri, ba chiar apare pe acolo si o "mea culpa". Nu inteleg insa vehementa ta............. Hm. Banuiesc ca il cunosti pe dl Hanibal D. din moment ce stii amanunte despre dansul - ca de exemplu cat este el de citit si cata experienta are. Si apropos de "datul cu parerea" - vezi ca ai facut acelasi lucru referindu-te la "incultura" celor care isi permit sa-si spuna parerea despre protejatul matale!
Vizitator

Mesajde kamy_kam » 18-Noi-2007, 09:39

ma bucur cand oamenii isi spun parerea civilizat, dar va rog lasati un nume acolo, sa stim cu care din vizitatori conversam, ca sunt vizitatori si vizitatori... :)
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 18-Noi-2007, 17:22

kamy_kam scrie:ma bucur cand oamenii isi spun parerea civilizat, dar va rog lasati un nume acolo, sa stim cu care din vizitatori conversam, ca sunt vizitatori si vizitatori... :)

Nickname-ul "un telespectator oarecare" v-ar ajuta sa stiti mai multe? :) ;;)
Vizitator

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct