SARACA D-NA "BOROBOATA" !

Imagine

Moderatori: Diana22, karola, Amy

Mesajde miha0509 » 1-Noi-2007, 23:57

CE CAUTA ACEASTA DOAMNA "BOROBOATA" ? SINCER, O COMPATIMESC !
ESTE AMUZANTA, DACA N-AR FI RIDICOLA !
...MAI ALES, CA IL ARE, IN ACEASTA SEARA, FATA IN FATA, PE DOMNUL AVOCAT GHEORGHE DINU !
SPUNE NUMAI PROSTII, IMI ESTE MIE JENA DE PENIBILILUL ACESTEI DOAMNE, CARE IN AFARA DE FAPTUL CA INCEARCA SA ACOPERE PE TOATA LUMEA, CU VOCEA EI STRIDENTA, NU PREA REUSESTE NIMIC : NU ARE NICI MACAR UN SINGUR ARGUMENT, BINE FUNDAMENTAT, IN SPRIJINUL TEORIEI HALUCINANTE, PE CARE O SUSTINE !
DOAMNA "BOROBOATA", RAMANETI IN PITESTIUL DUMNEAVOASTRA, NU MAI VENITI PE LA OTV, VA FACETI , PUR SI SIMPLU DE RAS ! (PANA SI PREZENTA DVS. FIZICA ESTE RIDICOLA !)
LASATI PERSOANELE COMPETENTE (PROFESIONAL) SA DEZBATA ACEST CAZ !
FELICITARI SI TOATA STIMA MEA, DOMNILOR GHEORGE DINU SI LUIS LAZARUS !
DATORITA LOR, CAUT SA-MI FAC TIMP SA URMARESC CAT MAI MULT DIN SERIA DE EMISIUNI, DEDICATA ACESTUI CAZ CARE M-A ZGUDUIT PROFUND !
miha0509
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 2-Noi-2007, 00:07

da ce sa mai zic cum isi permite doamna sa nu le dea apa la moara persoanelor competente ( profesional ) din studiou mare nesimtire din partea dumneaiei . In urma cu ceva ani cine nu era de acord cu partidul si conducatorii lui sufereau anumite consecinte , nu ii mai blamati pe cei ce au pareri diametral opuse cu ale dvs
Vizitator

RASPUNS "VIZITATORULUI "OCAZIONAL?! (N-ARE NUME, B

Mesajde miha0509 » 2-Noi-2007, 00:35

DOAMNA "BOROBOATA" NU TREBUIE SA "CANTE IN STRUNA" NIMANUI, TREBUIE DOAR SA NU MAI BATA CAMPII, SA FIE DOCUMENTATA, COERENTA, SA PREZINTE ARGUMENTE LOGICE, BAZATE PE PROBE CONCRETE (IN SPRIJINUL IPOTEZEI EI ABSURDE) ASA CUM , IN MOD STRALUCIT, PROCEDEAZA DL.AVOCAT DINU SAU DL.LAZARUS .
DAR, PENTRU ASA CEVA, ITI TREBUIE, IN PRIMUL RAND, UN IQ CORESPUNZATOR !!!
EU I-AM RECOMANDAT SA PASTREZE SPECULATIILE IEFTINE PE CARE LE FACE PT. PITESTI, UNDE II DORESC SA SE RETRAGA DIN ACEASTA EMISIUNE, CARE ARE UN INVITAT STRALUCIT : DL.DINU SI UN JURNALIST EXTREM DE INTELIGENT SI TALENTAT, DL.LAZARUS !
miha0509
Trecător
Trecător

Mesajde miha0509 » 2-Noi-2007, 01:34

NU SE POATE, NU POT SA CRED CA ARE UN IQ ATAT DE MIC, INCAT APROAPE CA NICI NU SE MAI VEDE...
A CONSTRUIT SI EA O IPOTEZA ! CINEVA A OMORAT-O PE ELODIA IN CASA EI, CAT LIPSEA CIOACA SI I-A INSCENAT ACESTUIA CRIMA !
DAR URMELE DIN SANGE DIN PORTBAGAJUL MASINII LUI CIOACA (CU CARE EL TOCMAI PLECASE) CUM I LE-A PRODUS ?!
DOAMNA BOROBOATA, AS RADE, DACA NU ATI FI DE PLANS !
SUNTETI CEL MAI BUN BANC, CARE MI S-A INTAMPLAT , PE ZIUA DE AZI !
AMUZANT E CA AVETI SI LOOK-UL, IN CONSECINTA!

• :!: Subiect lipit din cauza conţinutului similar :!:
  • Administrator
miha0509
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 2-Noi-2007, 02:10

cum zici tu asa sa fie somn usor si vise placute
Vizitator

Mesajde ligia » 2-Noi-2007, 03:48

Sunt perfect de acord. Mi se pare ca a picat in plasa lui Cioaca si nu mai vede realitatea demult.
De cnd i-a luat interviu a pierdut tot contactul
Ce stiu este ca doamna se vede treaba ca tocmai a semnat pact cu necuratu odata cu acest caz. Dar ce nu inteleg este cum detipa atat ca nu este ascultata, oboseste toata opinia publica in pretentiile ei de a-si spune parerea si la sf adauga cu mare "prestanta", citat: "sunt presedintele unui trust de presa"... hahaha si mi-am luat lumea-n cap si nu am stiut ca e grea :D
Si inca dl ziarist din craiova asemenea. zici ca i-a innebunit dracii :D dar precum tb sa respectm si parerile celorlalti noi suntem mai inteligenti si ii ascultam, nu inchidem tvurile si nici nu dam cu ele de pamant, dar,... pacat ca in aceste circumstante nu punem in fata calitatea umana de a-ti iubi aproapele si mare prostie ascunsa in spatele prezumtiei de nevinovatie, de a-ti apara judetul, dar ce sa mai ... timpul va scoate la iveala, si, in plus sunt de parere ca: daca bunicul a omorat sotia mi se pare greu de crezut sa indure Dumnezeu si de asta data si sa nu isi ia pedeapsa, si, sincer acum, as putea fi eu in acceasi situati, ar fi bine doamna cotoroanta sa vina sa il invete si pe sotul meu cum sa sterga urmele mai bine, haideti doamna
lasa-ne, lasa-ne
esti penibila, altii te stiu de la alte emisiuni si acum si-au foarte schimbat parerea si sunt dezgustati, cum spunea dl dima la un moment dat isi da in petec fiecare.
si dupa cum am visat eu, blonda e cea mai slaba feriga si posibil ca va claca si va spune.
apoi mai este un tip cu haina militara, nu de politie, care e cu nasu mai pe sus care iar stie multe si poate fi mai vulnerabil.
in rest cum zicea si dna alexandra, si eu am visat ca e separat capul sau o parte de cap, si ca e in saci negrii mari, dar sora lui sau sora blondei - daca are o sora - ar putea banui, desi nu cred ca ar spune.
Doresc romaniei sa fie gasita si parintilor ei sa ii poata face cele crestinesti. si sincer, cum sa zici ca si-ar aduce amantul acasa, ... mai ales ca avea atatea posibilitati, o aberatie.
dar eu personal am mare incredere in lararus si dima
si imi amintesc ca propusesem la un moment dat inainte cu 2-3 luni de la emisiune propusesem aici pe forum catre dl dd exact o emisiune de gen, sa avem grija cine cu cine sta in casa,
acum il caut in inboxul meu de mesaje si revin.
ar fi fost mai bine atunci daca insistam, poate. desi nu pare sa aiba cine stie ce potential, poate impiedica, atunci cand auzi pe altul mai te trezesti la realitate un pic. tocmai pt ca uneori simt nesiguranta femeilor langa barbatul rooman, pe care eu din ce in ce mai des il vad ca fiind violent, afemeiat, mincinos si de joasa speta. bineinteles nu e general, dar asta e conceptia tuturor celor din jurul meu, mai putin tatal meu care m-a educat contrariul si cand m-am maritat am vazut exact realitatea. ce sa zic, as putea fi si eu intr-o zi ingropata cine stie pe unde sau in ce fel, ca si sotul meu are cu 7 ni mai putin, e mai agresiv de fel si as mai departe, vecinii stiu.
caut si revin.
ligia

Mesajde Ligia » 2-Noi-2007, 04:08

N-am gasit si nici pe forum nu am gasit, ideea e ca vad ca propunerea mea ar fi fost binevenita si atunci cat si acum, deci voi mai reveni cu acesta propunere si pe adresa de email a dlui diaconescu.
Ligia

Mesajde foxi » 2-Noi-2007, 08:40

D.l Dinu are interese pe la otv!nu cumva candidase la presedentie?n-a mers acum vine la tv. unde,poate,poate,va fi remarcat cat de general militian este!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde kamy_kam » 2-Noi-2007, 17:50

Anonymous scrie:cum zici tu asa sa fie somn usor si vise placute

asemenea :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 3-Noi-2007, 23:19

hehehehe ce poza,

nasul elodiei este exact ca al meu, iar in poza nu este deloc acelasi nas, si greu de crezut ca operatiile estetice iti vor lungi nasul.
Vizitator

Catre doamna "BOROBOATA" din...Pitesti

Mesajde miha0509 » 8-Noi-2007, 21:48

DOAMNA "BOROBOATA", IN AFARA DE FAPTUL CA AVETI UN IQ FOARTE MIC,
CAM CE AVETI DE SPUS ?
JALNIC SI PATETIC !
CE ZIAR PATRONATI DVS ?
O CUNOASTETI PE DOAMNA DIANA (GERMANIA ?)
EU AM FACUT O PLANGERE , CATRE PROCURATURA, SPRE AUDIEREA ACESTEI DOAMNE DIANA, MARTORA A DVS...
ASTEPTATI REZULTATUL ANCHETEI, DOAMNA "BOROBOATA", ........
CU STIMA,

MIHA0509

• :!: Subiect lipit din cauza conţinutului similar :!:
  • Administrator
miha0509
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 9-Noi-2007, 00:03

:bla:
Vizitator

Înapoi la Dan Diaconescu Direct