DESPRE DOAMNA DIANA , DIN GERMANIA

Imagine

Moderatori: Diana22, karola, Amy

DESPRE DOAMNA DIANA , DIN GERMANIA

Mesajde miha0509 » 7-Noi-2007, 22:31

BIATA DOAMNA DIANA, II FILEAZA, MINIMUM, O LAMPA ...
AM MARI INDOIELI SI REFERITOARE LA OCUPATIA EI (MEDIC ???) , POATE FOST MEDIC, ACTUALMENTE, MAI DEGRABA AR PUTEA FI PACIENTA ...
CRED CA AR TREBUI NITELUS VERIFICATA ACEASTA DOAMNA (IN CEL MAI FERICIT CAZ, ARE TULBURARI DE COMPORTAMENT SI O MARE LABILITATE PSIHICA)...
Ultima oară modificat de miha0509 pe 8-Noi-2007, 00:12, modificat 1 dată în total.
miha0509
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: DESPRE DOAMNA DIANA , DIN GERMANIA

Mesajde Vizitator » 7-Noi-2007, 22:48

miha0509 scrie:BIATA DOAMNA DIANA, II FILEAZA, MINIMUM, O LAMPA ...
AM MARI INDOIELI SI REFERITOARE LA OCUPATIA EI (MEDIC ???) , POATE FOST MEDIC, ACTUALMENTE, MAI DEGRABA AR PUTEA FI PACIENTA...
CRED CA AR TREBUI NITELUS VERIFICATA ACEASTA DOAMNA (IN CEL MAI FERICIT CAZ, ARE TULBURARI DE COMPORTAMENT)...

BIATA DE TINE IN LOC SA FOLOSESTI CONTRAARGUMENTE LA ADRESA ACESTEI DOAMNE TE-AI LANSAT IN JIGNIRI FELICITARI
Vizitator

CATRE VIZITATOR...

Mesajde miha0509 » 8-Noi-2007, 00:16

CE CONTRARGUMENTE POTI ADUCE UNEI PERSOANE LIPSITE DE ORICE ARGUMENTATIE ???
EU AM PUTUT DOAR SA CONSTAT CA, CEVA NU E IN ORDINE CU DOAMNA CARE AFIRMA CA E DIN GERMANIA.
SI SUNT CONVINSA CA, IN AFARA DE LABILITATEA PSIHICA PE CARE O ARE, MINTE SI FOARTE MULT SI FOARTE PROST !!!
miha0509
Trecător
Trecător

Re: CATRE VIZITATOR...

Mesajde Vizitator » 8-Noi-2007, 02:46

miha0509 scrie:CE CONTRARGUMENTE POTI ADUCE UNEI PERSOANE LIPSITE DE ORICE ARGUMENTATIE ???
EU AM PUTUT DOAR SA CONSTAT CA, CEVA NU E IN ORDINE CU DOAMNA CARE AFIRMA CA E DIN GERMANIA.
SI SUNT CONVINSA CA, IN AFARA DE LABILITATEA PSIHICA PE CARE O ARE, MINTE SI FOARTE MULT SI FOARTE PROST !!!

dar nu inteleg de unde stii tu cat minte si inca ceva cum ai ajuns la cz ca e labila psihic ?
Ps: in afara de ai injosi si cataloga pe toti cei care gandesc diferit mai stiti sa faceti altceva ?
Vizitator

Sa fim seriosi

Mesajde mariam » 8-Noi-2007, 10:28

Domnule Diaconescu sunt o persoana care are o varsta apropiata de a dumneavoastra. Va urmaresc cu interes de ceva vreme. O buna perioada de timp am cochetat si eu cu presa si am inteles ca inainte de toate trebuie sa-i respecti de oamenii carora te adresezi. Am sa fac o afirmatie care poate o sa va deranjeze, dar emisiunea de aseara a fost de RAHAT.
Argumente:
1. Lasati un papagal ca Lazarus (cu care am fost colega de scoala) sa jigneasca o natie intreaga. Cum isi permite dumnealui sa judece parintii unor oameni din prisma copiilor. Incredibil ! Adica daca eu ii cunosc pe parintii lui şi pe el pot sa spun ca ei sunt niste papagali la fel ca el. Nimic mai neadevarat. Ce vina au niste oameni ca odrasla lor are probleme ? Cum isi permite el sa jigneasca oameni cu mult mai in varsta decat el.
2. De ce permiteti unor invitati sa faca ordine printre vorbitori in locul dumneavoastra. Avocatul de aseara dadea din maini si spumega fara nicio logica. Bietul Zara nu spunea doua cuvinte ca el il intrerupea si se abera un sfert de ora.
3. Chemati domnule oameni care pot sa aduca argumente solide la discursul lor. A fost acum doua seri un domn Cezar, a fost grozav. Cu argumente, cu detalii. Asa se face o emisiune incitanta.
4. De ce permiteti domnului Lazarus sa se abereze in legatura cu banii platiti de stat pentru cercetari. De ce nu s-au cheltuit banii astia si pentru alti disparuti ? Stiti ce s-ar fi facut cu 2,5 miliarde lei ? Cate calculatoate pentru copii s-ar fi cumparat ? Cate paini la un camin de copii s-ar fi luat ?

Domnilor,
Nu va mai aberati cu lucruri serioase. Noi va urmarim pentru ca am avut impresia ca luati in general lucrurile in serios. In realitate insa, cred ca voi aveti impresia ca noi, telespectatorii, suntem mult mai prosti.
Treziti-va macar in al 12-lea ceas.
mariam

Re: Sa fim seriosi

Mesajde Vizitator » 8-Noi-2007, 14:19

mariam scrie:Domnule Diaconescu sunt o persoana care are o varsta apropiata de a dumneavoastra. Va urmaresc cu interes de ceva vreme. O buna perioada de timp am cochetat si eu cu presa si am inteles ca inainte de toate trebuie sa-i respecti de oamenii carora te adresezi. Am sa fac o afirmatie care poate o sa va deranjeze, dar emisiunea de aseara a fost de RAHAT.
Argumente:
1. Lasati un papagal ca Lazarus (cu care am fost colega de scoala) sa jigneasca o natie intreaga. Cum isi permite dumnealui sa judece parintii unor oameni din prisma copiilor. Incredibil ! Adica daca eu ii cunosc pe parintii lui şi pe el pot sa spun ca ei sunt niste papagali la fel ca el. Nimic mai neadevarat. Ce vina au niste oameni ca odrasla lor are probleme ? Cum isi permite el sa jigneasca oameni cu mult mai in varsta decat el.
2. De ce permiteti unor invitati sa faca ordine printre vorbitori in locul dumneavoastra. Avocatul de aseara dadea din maini si spumega fara nicio logica. Bietul Zara nu spunea doua cuvinte ca el il intrerupea si se abera un sfert de ora.
3. Chemati domnule oameni care pot sa aduca argumente solide la discursul lor. A fost acum doua seri un domn Cezar, a fost grozav. Cu argumente, cu detalii. Asa se face o emisiune incitanta.
4. De ce permiteti domnului Lazarus sa se abereze in legatura cu banii platiti de stat pentru cercetari. De ce nu s-au cheltuit banii astia si pentru alti disparuti ? Stiti ce s-ar fi facut cu 2,5 miliarde lei ? Cate calculatoate pentru copii s-ar fi cumparat ? Cate paini la un camin de copii s-ar fi luat ?

Domnilor,
Nu va mai aberati cu lucruri serioase. Noi va urmarim pentru ca am avut impresia ca luati in general lucrurile in serios. In realitate insa, cred ca voi aveti impresia ca noi, telespectatorii, suntem mult mai prosti.
Treziti-va macar in al 12-lea ceas.

ai grija co o sa ti se puna si tie eticheta "labil psihic " si ma incep si o verificare la adresa ta
Vizitator

Mesajde miha0509>> vizitato » 8-Noi-2007, 14:38

Stimata "doamna cu varsta apropiata de cea a d-lui Dan Diaconescu"...

In primul rand, va recomand sa va revizuiti bunele maniere (daca le-ati posedat vreodata)..

In al doilea rand, gramatica dvs. are mari si grave lacune !!!

In al treilea rand, incercati macar sa fiti coerenta si sa nu semanati, ingrozitor de mult, cu acea asa-zisa doamna Diana din Germania (pe dreapta, sau pe stanga ? nu avem alte detalii ref. la zona geografica de apartenenta a domniei sale)

In ultimul, si cel mai important rand, ( sunt extrem de binevoitoare azi, 8 noiembrie, pentru ca este ziua mea onomastica) semanati, din pacate, izbitor, cu doamna "BOROBOATA" si cu "doamna Diana , din Germania"(nu e nevoie sa fi un "profiler" , ca sa recunosti un asemenea personaj)...

Va doresc foarte multe lecturi, stimata "doamna de o varsta cu domnul Dan Diaconescu", inainte de a scrie pe un forum... apropos, cunoasteti varsta domnului Dan Diaconescu ?

Inchei cu felicitari adresate Domnului Dan Diaconescu, pentru emisiunea de ieri, in special domnului Luis Lazarus si domnului Gheorghe Dinu !
Mult succes, va doresc !!!
miha0509>> vizitato

Cine este doamna Diana???

Mesajde Benedicte » 8-Noi-2007, 15:58

De ce pana acum nu s-a implicat in problemele romanilor?Oare Cristian Cioaca reprezinta singurul caz nefericit din Romania? De ce nu s-a oferit sa ajute macar o familie in urma inundatiilor,sau sa dea ,,o bomboana" copiilor din orfelinate?Intrebarea este ,,cat de romanca este ea?",sau ce ascunde aceasta doamna Diana...pe Elodia???...sau cadavrul acesteia???
Benedicte
Trecător
Trecător

Mesajde foxi » 8-Noi-2007, 17:03

mai,nea miha,mai!spune-ti oful,dar nu ne impune punctul tau de vedere!!!D-na Diana,cu banii ei face ce vrea !
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde miha >> foxi » 8-Noi-2007, 19:35

ASTEPT, CU MARE INTERES, ARESTAREA PREVENTIVA A D-LUI CIOACA !!!
DIN INTERES PT. POLITIA ROMANA, DE EXEMPLU, DIN INTERES PT. ADEVAR !!!
DORESC MULT SUCCES , DOMNULUI PROCUROR IACOB !!!

MULT SUCCES, DOMNULE PROCUROR IACOB !

MIHA0509
miha >> foxi

Mesajde Vizitator » 8-Noi-2007, 21:13

miha >> foxi scrie:ASTEPT, CU MARE INTERES, ARESTAREA PREVENTIVA A D-LUI CIOACA !!!
DIN INTERES PT. POLITIA ROMANA, DE EXEMPLU, DIN INTERES PT. ADEVAR !!!
DORESC MULT SUCCES , DOMNULUI PROCUROR IACOB !!!

MULT SUCCES, DOMNULE PROCUROR IACOB !

MIHA0509

asteapta dar ai grija ca adevarul este posibil sa nu fie cel care il vrei tu . Stii si Diaconescu ( cel acuzat ca ar fi ucis farmacistele ) a fost arestat si acum e bine mersi judecat in libertate si stii de ce pt ca au fost dovezii indubitabile . Cz este urmatoarea daca Cioaca este criminal pe mine nu ma multumeste sa il vad arestat 6 luni pt ca apoi sa fie eliberat de vreun judecator pt ca probele nu sunt suficiente .
Vizitator

MIHA0509> VIZITATOR

Mesajde miha0509 » 8-Noi-2007, 21:36

DORITI, POATE, CA ORGANELE DE ANCHETA SA NU AIBA "CORPUS DELICTI" ????

SPER SA NU MAI AM DE A FACE CU PERSONAJE , GEN DVS !

UNDE E LUIS LAZARUS ???

CU STIMA,
MIHAELA
miha0509
Trecător
Trecător

Re: MIHA0509> VIZITATOR

Mesajde Vizitator » 8-Noi-2007, 22:08

miha0509 scrie:DORITI, POATE, CA ORGANELE DE ANCHETA SA NU AIBA "CORPUS DELICTI" ????

SPER SA NU MAI AM DE A FACE CU PERSONAJE , GEN DVS !

UNDE E LUIS LAZARUS ???

CU STIMA,
MIHAELA

draga mea din pacate nu toti gandesc ca tine deci este posibil sa mai ai de a face cu astfel de personaje si aproros tu in ce secol traiesti ?
Vizitator

Mesajde Vizitator » 8-Noi-2007, 23:04

cred ca XIV,mai mult ca sigur...... >:)
Vizitator

Înapoi la Dan Diaconescu Direct