GRIJA MARE CE SCRIETI !

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

GRIJA MARE CE SCRIETI !

Mesajde foxi » 14-Noi-2007, 11:52

Ameninta d.l cerchez ca va face ceva bani de la noi,dandu-ne in judecata!e si asta o activitate de intimidare?
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: GRIJA MARE CE SCRIETI !

Mesajde Vizitator » 14-Noi-2007, 13:35

foxi scrie:Ameninta d.l cerchez ca va face ceva bani de la noi,dandu-ne in judecata!e si asta o activitate de intimidare?

vai bine ca mi-ai zis sa iau legatura cu avocatul meu ca m-am speriat de numa numa !!!! Andy
Vizitator

Mesajde Vizitator » 14-Noi-2007, 13:47

eu nu prea mai urmaresc otv dar aseara pt 5 min am facut o exceptie si domnul Cerkez spunea ceva de cadavrul Elodiei langa cadavrul unei femei insarcinate ma scoateti si pe mine din ceata PLEASE ( as fi stat sa vad despre ce e vorba dar domnul mai sus mentionat a inceput iar cu pareri la adresa unora si altora si sincer nu il mai suport ) Andy
Vizitator

Mesajde foxi » 14-Noi-2007, 19:31

INDICA acest cerchez,un loc unde ar putea fi gasit cadavrul elodiei!mai mult acolo s-ar gasi si alt cadavru,al unei femei insarcinate!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde Vizitator » 14-Noi-2007, 19:35

foxi scrie:INDICA acest cerchez,un loc unde ar putea fi gasit cadavrul elodiei!mai mult acolo s-ar gasi si alt cadavru,al unei femei insarcinate!

Mersi si totusi cum a ajuns el la aceasta cz crezi ca informatiile de la NASA l-au condus pe aceasta pista ? Andy
Vizitator

Mesajde Vizitator » 14-Noi-2007, 20:29

Anonymous scrie:
foxi scrie:INDICA acest cerchez,un loc unde ar putea fi gasit cadavrul elodiei!mai mult acolo s-ar gasi si alt cadavru,al unei femei insarcinate!

Mersi si totusi cum a ajuns el la aceasta cz crezi ca informatiile de la NASA l-au condus pe aceasta pista ? Andy

A luat spiritul Elodiei legatura directa cu el, ca are experienta din vremurile cand era si Cerchez tanar si nelinistit.... :-t :++:
Vizitator

Mesajde foxi » 15-Noi-2007, 21:26

Nu!!!acest domn,de profesie deputat de constanta,vrea publicitate!daca va fi votul uninominal cine-l mai alege?ca n-a facut nimic bun pana acum!!!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde mircea1960 » 15-Noi-2007, 22:06

Se tot pune problema ce a facut copilul in seara presupusei crime.Simplu.Copilului i s-a dat o jumatate de pastila de diazepam si a dormit dus pana dimineata,fara sa i se poata intampla ceva rau.
mircea1960
Trecător
Trecător

Mesajde mircea1960 » 15-Noi-2007, 22:24

Domnule Metin .Dumneata nu mergi la munca ziua? Din ce traiesti?Te-ai facut un fel de procuror fara portofoliu si dumneata si Lazarus.Ma uit la OTV si am senzatia ca nu mai este o televiziune ci un tribunal.Cei care doresc sa-si spuna o opinie sunt intimidati,trimisi sa scrie declaratii la procuratura, amenintati cu nu stiu ce raspunderi si consecinte ce decurg di opiniile lor etc,in cazul in care opina celui de la telefon nu coincide cu a lui Lazarus,Ceanu sau Metin .Daca nu face ceva Diaconescu cu acestia in sensul sa-i tempereze n-o sa mai sune nimeni la OTV.Pot sa am ce parere vreau eu si numai dupa ce dau o declaratie la procuror imi asum oarecum raspunderea si atunci ea trebuie verificate si confirmata din mai multe surse,nicidecum nu poate raspunde cineva penal pentru o opinie exprimata la o televiziune,intr-o emisiune care ciar asta cere telespectatorilor sa-si exprime un punct de vedere intr-o anume problema.Vreau ca OTV sa ramana o televiziune si nu o anexa a procurorului Iacob sau oricare altul iar cei trei mai sus mentionati sa-si pastreze statutul actual pe care il au nu sa ameninte oamenii care suna .
mircea1960
Trecător
Trecător

Mesajde milk » 15-Noi-2007, 23:40

Ma mir ca vreti sa va coborati la nivelul cel mai de jos la care se pare ca unii au ajuns deja. As fi curios daca intr-o confruntare face-to-face, gen test inteligenta, acest individ isi poate etala cunostintele, respectiv sa silabiseasca mai mult decat jigniri, si intimidari. Trebuie sa ne obisnuim cu ideea ca in aceasta tara din care sincer nu stiu daca ma poate da afara cineva pentru jigniri, sau alt gen de fapte, cel care are plamanii mai mari si gura sloboda, are puterea in mana. Stau si ma gandesc, cum este posibil sa iti etalezi din gura stiinta, dar sa nu folosesti din vocabularul Limbii Romane decat doua cuvinte, respectiv curva, si prostituata?
milk

Mesajde foxi » 16-Noi-2007, 10:11

La o intalnire fata in fata,dl. cu pricina,spune ca este''ABSOLVENT DE DOUA FAC.??,membru in nu stiu ce comisie,mai nou si detectiv particular,etc.!necazul este,atunci cand deschide gura,pe la otv!atunci sa te tii!sa vezi ce exercitii de logica(a se citi ilogica) face!sa vezi cand spune ca se adreseza la telespectatorii inteligenti!cand il vad la otv.,schimb canalul!!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde kamy_kam » 17-Noi-2007, 19:27

emisiune interesanta, luis a spus multe lucruri, a mai obosit era si cazul, orice om oboseste, dupa 60 de episoade, se pare ca numai dan ramane pe metereze, desi pare ca e fragil , are mai multa putere decat multi invitati care se perinda prin studio! 8-|
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde foxi » 17-Noi-2007, 20:07

Cu parere de rau pentru DD,e in cadere libera daca continua emisiuni cu tate!vrem sa vedem jurnalisti profi !
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde kamy_kam » 17-Noi-2007, 20:11

sa speram ca or sa apara si jurnalistii in adevaratul sens, bine, nu spun ca cei invitati, nu ar fi jurnalisti :(
dar , poate ca ar trebui ca alaturi de luis si compania sa vina si altii :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde foxi » 17-Noi-2007, 20:15

nu au loc langa jurnalistul de exceptie!cei care nu sunt de aceeasi parere cu el sunt"neprofesionalisti,tractoristi"!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde kamy_kam » 17-Noi-2007, 20:23

nici chiar asa :D :D :D
il admir f mult pe andrei gheorghe, da el este un bun jurnalist, e si pe gustul meu, nonconformist, il ador! :)
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde foxi » 17-Noi-2007, 20:25

putin prea acid,dar profi!si mie imi place!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde kamy_kam » 17-Noi-2007, 20:30

la emisiunea cu ministrul de externe, a fost de coma cu palaria aia, oau, a fost ceva super, ce l-au mai bagat in corzi el si turcescu, pe yes-men :D :D :D

andrei la ora 11 te astept,
sa-ncepi acida-ti emisiune,
pe yes-men sa-l iei de piept
acest ministru de externe
si sa-l inveti sa fie drept
si sa raspunda la subiect :)>-
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde murfatlar » 27-Noi-2007, 18:22

este tare Andrei dar daca-l ai partener este vai de tine ~X( .rezuma-te la ceea ce vezi si la un dialog,nu vei rereta.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde dariana » 15-Dec-2007, 23:37

murfatlar scrie:este tare Andrei dar daca-l ai partener este vai de tine ~X( .rezuma-te la ceea ce vezi si la un dialog,nu vei rereta.
:

Subscriu.
Tin minte de cand era la radio SKY Constanta.
Nimeni nu avea cum sa "respire"in preajma lui.
Este placut sa-l privesti pe "sticla".
Dar....doar atat.
Toti oamenii isi doresc iubire,putere,apreciere si recunoastere. Rita A. http://lasueta.talk-forums.com/
dariana
Cunoscut
Cunoscut

Înapoi la Dan Diaconescu Direct