Mesaje pentru Luis Lazarus

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

lazarus

Mesajde miha » 13-Mar-2010, 18:24

Lazarus esti de plans ,omule, du-te undeva unde nu sunt oameni ca nu faci nimic bun pentru nimeni. Lasi in urma ta , numai suferinta, ai cautat la inceput sa faci impresie buna dar dupa cum cred ca stii si dumneata omul nu se schimba ci devine ceea ce este de fapt. Te-ai dat mare si tare pana nu a mai ramas nimic de capul dumitale. :lee: .................. 8-x) Acum serios ai nevoie de liniste si meditatie asupra a ceea ce s-a intamplat daca nu vrei sa ajungi la spitalul 9. :oops: .Lasa-ti mandria prosteasca la o parte si ai grija de sanatate ca nu o sa vina nimeni sa te ingrijeasca. IMI PARE RAU ca ai ajuns in astfel de situatie dar crede-ma ca te dezavantajeaza nespus de mult. Ne-am dat seama cu totii ca nu esti mai presus decat Magda , Nichita, Pamela si toate celelate putori pe care cred ca le-ai folosit mai mult decat Dan Diaconescu. Ai ajuns cred cel mai elocvent exemplu a cum SA NU FII OM. Erai ok la inceput dar ai devenit UN MIZERABIL. Afara cu mizerabilii din toate televiziunile... B-(
miha

Reclame

Anterior

Înapoi la Dan Diaconescu Direct