Felicitari MIRELEI CEANU !

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

Felicitari MIRELEI CEANU !

Mesajde miha0509 » 1-Dec-2007, 03:57

Draga mea,
Felicitari pt. reportajul transmis , acum 2 zile, reflectind profilul psihic al unui criminal !
Cel care a ucis , cu singe rece...
poate, din greseala..

dar, oricum, a ucis...

Nu pot sa uit , cum a explicat el, transarea corpului victimei (desi nu mai taiase , macar, o gaina, in viata lui)

frica, spaima au fost mobilul transarii si ascunderii "corpului",
AR TREBUI SA AVEM SI NOI "PROFILERI", IN RINDUL PROCURORILOR...

FELICITARI , DOAMNEI CEANU,
DOMNULUI METIN CERCHEZ,
DOMNULUI LUIS LAZARUS !

MULT SUCCES,

cu stima,

Dir. ec. Mihaela Viziteu
miha0509
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

RUSINE acestui PETRICA GHEORGHE !

Mesajde miha0509 » 1-Dec-2007, 04:00

Rusine lui Gheorghe Petrica !

Sa mai invete !

Ce studii are acest Petrica ?!

Rusinica, Dane !

Felicitari Domnului Metin Cerchez !
miha0509
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 1-Dec-2007, 04:45

Doamna Dir. Ec., dumneavoastra la ce televizor vedeti emisiunile? Sau vreti sa ajungeti cumva pe post sa va umpleti de celebritate? Nu vi se pare ca amabilitatile pe care le scrieti aici sunt prea evidente? Sau cumva in meseria dvs de economist nu ati trecut printr-o materie ce se numeste logica si probabilitati? Cred ca sunt multi pe aici care posteaza dar nu isi pun in valoare functiile detinute in firma in care lucreaza, si nici nu incearca sa impuna ceva datorita unei functii. Se pare ca ati ramas cu sufletul la vremurile cand spuneati cuiva ca sunteti sefa la serviciul dvs, si imediat in secunda urmatoare cei din jur multumeau proniei ceresti ca au ocazia sa stea de vorba cu o personalitate, sau sa mature cu freza pe unde va poarta pasii. Haideti sa pastram un anonimat al functiilor si sa ne bazam pe ceea ce suntem cu totii: OAMENI. Va pot spune doar asa pentru linistea dvs, ca functia de Director intr-o companie este valabila doar pentru un CV. Aici suntem totusi niste oameni, care isi spun cate o parere, discuta intre ei, si se mai descarca sufleteste. Imi cer scuze anticipat daca va simtiti cumva lezata, dar am ferma convingere ca veti intelege de ce nu este neaparat necesar sa scoatem in evidenta titluri obtinute in cariera. Ce ar fi daca ar aparea pe acest forum Doroftei? Ar insemna sa semneze "pugilistul Doroftei", sau macelarul de la alimentara ar trebui sa semneze " macelarul Gheorghe"? Va multumesc pentru intelegere, si inca o data imi cer scuze anticipat, pentru situatia in care va veti simti lezata.

Contribuabilul Gabriel. :)))
Vizitator

Mesajde Vizitator » 1-Dec-2007, 18:43

>:P deja nu mai pot si tre sa scriu....d-na dir ec...imi aminteste de o fosta vecina...pe usa era scris la nume:MM....numele ....,nu stiam ce e cu MM...am aflat pe urma ca insemna maistru militar...numele....pun pariu ca miha are trecut pe usa DIR. ec Mi....doamne ,da mare-i gradina ta......oamenii astia sufera de ceva si incerc sa-i inteleg....da MIha asta da dovada de multa prostie....macar de s-ar exprima ca lumea....vb de parca ar fi scapata de la balamuc....sau ar trebui dusa acolo.... :mrgreen:
Vizitator

Mesajde Vizitator » 1-Dec-2007, 18:47

si inca ceva d-na dir.ec. =)) in fiecare din noi zace un mic "criminal"asa ca nu mai aduceti atatea ofrande ceanoaiei ,ca la fel da dovada de multa prostie.Cine vrea sa vada circ fara bani sa priveasca la otv, ca are de toate.... :>
Vizitator

Mesajde de`amoru`artei » 1-Dec-2007, 19:15

Anonymous scrie:Doamna Dir. Ec., dumneavoastra la ce televizor vedeti emisiunile? Sau vreti sa ajungeti cumva pe post sa va umpleti de celebritate? Nu vi se pare ca amabilitatile pe care le scrieti aici sunt prea evidente? Sau cumva in meseria dvs de economist nu ati trecut printr-o materie ce se numeste logica si probabilitati? Cred ca sunt multi pe aici care posteaza dar nu isi pun in valoare functiile detinute in firma in care lucreaza, si nici nu incearca sa impuna ceva datorita unei functii. Se pare ca ati ramas cu sufletul la vremurile cand spuneati cuiva ca sunteti sefa la serviciul dvs, si imediat in secunda urmatoare cei din jur multumeau proniei ceresti ca au ocazia sa stea de vorba cu o personalitate, sau sa mature cu freza pe unde va poarta pasii. Haideti sa pastram un anonimat al functiilor si sa ne bazam pe ceea ce suntem cu totii: OAMENI. Va pot spune doar asa pentru linistea dvs, ca functia de Director intr-o companie este valabila doar pentru un CV. Aici suntem totusi niste oameni, care isi spun cate o parere, discuta intre ei, si se mai descarca sufleteste. Imi cer scuze anticipat daca va simtiti cumva lezata, dar am ferma convingere ca veti intelege de ce nu este neaparat necesar sa scoatem in evidenta titluri obtinute in cariera. Ce ar fi daca ar aparea pe acest forum Doroftei? Ar insemna sa semneze "pugilistul Doroftei", sau macelarul de la alimentara ar trebui sa semneze " macelarul Gheorghe"? Va multumesc pentru intelegere, si inca o data imi cer scuze anticipat, pentru situatia in care va veti simti lezata.

Contribuabilul Gabriel. :)))

:bravo:
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Mesajde Vizitator » 3-Dec-2007, 22:47

Ce emisiune trebuie sa fie in seara asta... deja m-a convins sa schimb canalul... nenea Dan, mai ai putin si faci shezatoare acolo. Cand vine si Mos Nicolae la emisiune? Nu cumva o sa incepeti sa recitati si din Bacovia, ca sa nu iasa din peisajul morbid? Hai ca deja imi dau lacrimile....
Vizitator

Înapoi la Dan Diaconescu Direct