De la Nidia Moculescu Pt Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: Diana22, karola, Amy

De la Nidia Moculescu Pt Dan Diaconescu

Mesajde siempre_nidia » 15-Dec-2007, 03:13

Va rog frumos sa ma contactatzi pe nr de telefon moderat !
siempre_nidia
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde emi25 » 15-Dec-2007, 06:24

Daca vroiai sa le las sa stii ce inseamna sa publici un nr de telefon, i-ti zic eu: vei primi telefoane de la indivizi care n-au ce face.
Daca ai ceva important de spus, o poti face chiar aici pe forum.
Poti modifica nume, date, dau alte lucruri personale, si sa mentionezi, ca intentionat, ai modificat, pentru protectia ta.
emi25
Prieten apropiat
Prieten apropiat

nidia

Mesajde diana86 » 17-Dec-2007, 00:52

in calitate de ce anume a mai ramas ala in studio?de tata vitreg?are nidia materie cenusie cat toti moculestii la un loc! bravo tie!semnat diana
diana86

nidia

Mesajde diana86 » 17-Dec-2007, 00:58

cand suna cineva sa-l faca praf pe moculescu ,razi cu gura pana la urechi...cand suna sa spuna cuvinte de lauda...iesi din emisie!halal de educatie!va rog sa-mi satisfaceti aceasta curiozitate:de ce e ala invitat?mamica se tavaleste in pat sub ochii Nidiei....si mai are tupeu sa vina si in direct cik ''cu fostul sot``
diana86

fam muc

Mesajde eu » 18-Dec-2007, 01:26

ce familie..mai apar si la tv!in ce jeg pot sa traiasca..si masa aia de o vezi pe strada zici ca e mare doamna si acasa are jegu cat casa..fiisa nu mai vb..la 17 ani se duce cu pachet la scoala?ce familie!ce curvarasie!ce se da masa aia asa mare si daca sifiliticu ala de moculescu a fost asa rau de ce ii mai pastreaza numele?ca daca a fost asa chinuita ar trebui sa ii fie scarba si de nume..cum sa ii mai porti numele la unu care te/a chinuit atit? si amantu' bosorogu ala ce violent e :)) da dc scoate mereu in evidenta ca le;a ajutat el acum nu stiu cate 100 de ani pe astea 2 cand le'a dat ala afara? pai ce ma le;ai ajutat degeba nu ti;a facut si tzie bine sa schimbi sangele cu una tanara?jeguri de oameni ..pacat de fetitza aia ca a zapacito mosu ala si panarama aia de femeie
eu

Mesajde Vizitator » 19-Dec-2007, 10:04

Gata incetati cu chestia asta.......Stiu ei mai bine ce fak.....O inteleg pe Nidia pentru ca shi eu sunt oarecum in situatie ei...Trebuie sa ma impart in doua...TRebuie sa fiu amabila cu mama dar si cu tata.. :( Byby...
Vizitator

Mesajde kamy_kam » 19-Dec-2007, 18:33

eu sincera sa fiu nu am inteles nimic din ce se petrece :|
sunt atat de incurcati intre ei, ca pur si simplu nu pot desface itele ghemului :-/
un lucru nu inteleg, chiar era necesar a se face publica aceasta poveste? :-?
Ultima oară modificat de kamy_kam pe 19-Dec-2007, 20:17, modificat 1 dată în total.
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde ANDY » 19-Dec-2007, 19:10

sunt 100% de acord cu tine nu inteleg motivul pt care a inceput acest scandal pacat de Nidia chiar nu are nevoie de asa ceva la varsta ei
ANDY
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde murfatlar » 24-Dec-2007, 17:54

pe Moculescu il cunosc de ani de zile nu-si va lasa obiceiurile decit atunci cind va muri;jocul de carti si cafteala aplicata metodic partenerelor.

acum este cel mai bun prieten cu fosta nevasta adica nr 3;cind erau impreuna el o prezenta Ana-Maria Curlisca,stia ft bine ca si-o trage cu Daminescu,dar ii erau necesari banii debutantului Daminescu.
fica-sa ...la fel de destrabalata ca taica-sau;ce naste din pisica tot soareci maninca.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Sa ii fie rusine Nidiei

Mesajde GUEST » 17-Ian-2008, 11:38

SA ii fie rusine NIDIEI PENTRU FELUL IN CARE SE POARTA CU MAMA EI. NU ARE NICI UN PICDE COMPASIUNE PENTRU FEMEIA CARE I-A DAT VIATA SI A CRESCUT-O. O FEMEIE BATUTA DE SOT ESTE UN LUCRU ORIBIL SI CAND ACESTUIA I SE MAI ALATURA SI COPILUL TAU PT CARE AI FACUT ATATEA SACRIFICII ESTE CUMPLIT. EU DACA AS AVEA O ASEMENEA FIICA AS RENEGA-O.
GUEST

Mesajde Vizitator » 10-Feb-2008, 22:20

nidia pacat ca nu i-ti dai seama de ceea ce faci, in adancul sufletului tau cred ca suferi enorm pentru fiecare cuvant urat pe care il adresezi mamei tale si vei suferi si mai tare daca nu incerci sa lasi de la tine si sa te apropii de ea.
din viata pe care o duci in acest moment nu te vei alege cu nimic ai sa vezi mai tarziu si sper sa nu fie prea tarziu, ai sa-ti dai seama ca nu exista prieteni adevarati prieteni nu sunt decat pt distractie dar daca ai necazuri nu te ajuta nimeni si cand spun necazuri nu ma refer la sfaturi ci la ajutor fie material fie sa se implice ei,iar distractia nu tine vesnic eu am fost patita.
i-ti urez sa ai mult noroc si sa pui picioarele pe pamant
giban ana maria 23 ani
Vizitator

sfat

Mesajde un batranel » 10-Feb-2008, 23:02

Nidia,e o rusine pentru tine.Te cunosc de cand ai venit in clasaI la scoala gen. 57 Dr. Taberei si stiu cat de mult a intervenit mama ta sa te aduca la aceasta scoala buna si cat de mult avea grija de tine cum venea si te aducea si te lua dela scoala,iar acum fetito o jignesti cu nerusinare la tv.datorita anturajului pe care il ai. Sa ai in vedere ca totul se plateste in viata,ca Dumnezeu de vreme sau mai tarziu te va pedepsi ,cred ca primul semn a fost cu Eurovizonul. Iar in legatura cu poza din Cancan dam voie sa-ti spun ca esti cea mai josnica fata din tara,pentru-ca tu nu esti o oarecare fata ,ci porti numele de Moculescu. Rusine esti cea mai decazuta fata si dam voie sa-ti spun ca esti...........Iar mama ta nu stie cesa mai faca,nu vezi cata suferinta este pe dumneaei,cata grija are despre tine, Eu i-ti spun sa te reintorci la mama ta precum fiul risipitor,care dupa ce a cheltuit tot dreptul lui ,s-a reintors iar tatal sau l-a primit cu multa dragoste,facand si o masa bogata. un batranel
un batranel

Mesajde missyxdeea » 15-Apr-2008, 10:03

eu vreau sa spun doar ca nidia e tare frumoasa atat :-h
missyxdeea

Re: fam muc

Mesajde christine » 5-Mai-2008, 15:38

eu scrie:ce familie..mai apar si la tv!in ce jeg pot sa traiasca..si masa aia de o vezi pe strada zici ca e mare doamna si acasa are jegu cat casa..fiisa nu mai vb..la 17 ani se duce cu pachet la scoala?ce familie!ce curvarasie!ce se da masa aia asa mare si daca sifiliticu ala de moculescu a fost asa rau de ce ii mai pastreaza numele?ca daca a fost asa chinuita ar trebui sa ii fie scarba si de nume..cum sa ii mai porti numele la unu care te/a chinuit atit? si amantu' bosorogu ala ce violent e :)) da dc scoate mereu in evidenta ca le;a ajutat el acum nu stiu cate 100 de ani pe astea 2 cand le'a dat ala afara? pai ce ma le;ai ajutat degeba nu ti;a facut si tzie bine sa schimbi sangele cu una tanara?jeguri de oameni ..pacat de fetitza aia ca a zapacito mosu ala si panarama aia de femeie

si ce daca se duce cu pachet la scoala?mai bine sa manance cips-uri cu chimicale?
:)) :))
christine

Înapoi la Dan Diaconescu Direct