o fetita maltratata de mama ei

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

o fetita maltratata de mama ei

Mesajde danut_dny » 14-Ian-2008, 11:06

STIMATE DOMN CERCHEZ

Ma numesc ADOK LUCIAN DANUT domiciliat in petrosani jud HUNEDOARA
Nu am la cine sa mai apelez am incercat tot ce se putea pentru ami face dreptate.
am o fetita care acuma e in virsta de 3 anisori,nu am mai vazuto de aproape 2 ani deoare ce sotia mea a fugit inpreuna cu fetita la un tip ce la cunoscut pe internet fara sal cunoasca.
A stat si cu iel tinp de un an dupa care fugind si de la iel la un alt tip de ecnie roma.
In data de 14 decenbrie 2007 fetita a fost internata in stare grava din cauza unei batai suferite de minora.la spitalul de pediatrie a municiplului deva.fetita prezentint pe toata suprafata corpului lovituri cu un obiect neidentificat de catre medicul care era de garda.fetita avind si multiple lovituri si vinatai la nivelul capului.pe baza de semnatura fetita a fost externata in [ stare foarte grava ] in 15 decenbrie 2007, adica a doua zi dupa ce a fost internata, fara a mai putea sa o consulte medicul legist.
Va rog sa ma ajutati sai ofer o viata mai buna fetitei mele,a fost tratata mai rau ca un ciine am martori care spun ca fetita este batuta ca un animal in fiecare clipa.nu vreau sa imi pierd fetita definitiv casa imi fac singur dreptate.
Va multumesc

Cu toata stima Adok luciann danut va saluta .
danut_dny
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde murfatlar » 14-Ian-2008, 13:12

increarca tot posibilul sa o recuperezi.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Puncte de reputaţie: 0

Înapoi la Dan Diaconescu Direct