Diana Malos

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

Diana Malos

Mesajde mihaela_buterfly » 13-Dec-2008, 00:39

Cand am auzit astazi cumplita veste despre Diana m-a cutremurat :-S..Imi pare foarte rau pentru ea .. A avut o moarte groaznica.. Cred k a fost ucisa..(parerea mea) Nastase Bogdan nu este un baiat rau, dar dupa cum s-a mai zis a mai avut probleme cu oamenii legii dar nu datorita faptului k ar fi facut vreo infractiune grava. Intradevar este un om care nu se da in laturi de la bataie si scandal ( unde era scandal era si el).
mihaela_buterfly
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

re

Mesajde rere4fun » 13-Dec-2008, 00:53

rere4fun

DianaMalos

Mesajde Kat1 » 13-Dec-2008, 02:35

Mai bine nu vorbea maicasa in direct ca am ramas perplex si incep sa am dubii cu sinuciderea fetei , imi pare rau dar mare vina ..chiar daca a fost sau nu sinucidere,a avut-o maicasa .....Doamne !...imi cer iertare daca suna sarcastic ,dar desi imi pare rau pt Diana , rad cu lacrimi de ce poate sa spuna maicasa ...Passaris :))))))) .....ok maicasa e plecata cu pluta ,sunt sigura ca fata nu avea nici un fel de sprijin ...ajutor din partea mamei ...nimic....faza cu discoteca povestita de maicasa cred ca spune , da raspunsul multor intrebari legate de viata fetei , imi pare sincer rau si e incredibil ca o mama poate sa fie atat de ...sa zicem 'imatura' ...Dumnezeu sa o odihneasca pe fata
Kat1

Mesajde Vizitator » 13-Dec-2008, 02:52

dar adresa hi5.com a dianei malos nu o stiti?
Vizitator

TRAFIC DE ROMANCE-----SIMPLU xxxxxxx

Mesajde EUROXXL » 13-Dec-2008, 04:22

aaaaaaaaSE DUC ROMANCELE IN GRECIA CU ACTE NORMALE SI APOI PE ACTE FALSE INTRA IN EUROPA PRIN ITALIA, SAU ALTE PORTURI CU CROAZIERA DIN GRECIA. DECI LI SE PIERDE URMA SI POLITIA NU MAI POATE SA LE URMAREASCA, ULTIMA URMA FIIND IESIREA IN GRECIA.
FETELE ACCEPTA ACTELE FALSE DEOARECE SUNT CONVINSE CA SUB NUME GREC SAU TURC AU MAI MARE SANSA CA SI "MODELE"
XXXXXXXXXXTOTI CEI CARE GANDESC PUTIN STIU ASTA
~X( ~X( ~X( ~X(
"Mens sana in corpore sano"
EUROXXL
Trecător
Trecător

Investigatia politiei

Mesajde Unul » 13-Dec-2008, 23:16

Am vazut in imagini la televizor cand mergeau 2 tipe prin padure ca au gasit un ambalaj de prezervativ. Intrebarea mea este urmatoarea:
Politia Romana nu a "curatat" de probe locul crimei? Noi nu avem ca in filme departament de "forensics" ? Adica cei care cauta la locul crimei probe incriminatoare sau revelatoare intr-un anumit sens? De ce au gasit tipele de la OTV ambalajul de prezervativ si nu Politia? Si daca a gasit si Politia, de ce l-au lasat acolo sa-l gaseasca tipele de la OTV ? Nu trebuiau sa-l colecteze si sa-l analizeze? De sange etc. Multumesc si scuze daca am postat in alta parte.
Unul

aaa LOGIC

Mesajde EUROXXL » 13-Dec-2008, 23:38

aaa DACA E ADEVARAT CA FATA MARTI AVEA CIZME CU TOC INSEAMNA CA NU A REUSIT SA SE URCE CU ELE IN COPAC SI S-A INTORS MIERCURI ACASA (CA NU ERA NIMENI) SI A SCHIMBAT INCALTAMINTEA ......
:tongue: ~X( ~X( ~X(
EUROXXL
Trecător
Trecător

aaaaa ATENTIE

Mesajde EUROXXL » 13-Dec-2008, 23:43

aaaaa DUPA CUM VAD COPACUL ACUM LA OTV CRED CA ORICINE DE LA TARA CARE A MAI URCAT IN COPACI IN COPILARIE, SE POARE URCA FOARTE USOR INTR-UN ASEMENEA COPAC.
SE EXAGEREAZA CU "NU SE POATE"
~X( ~X( ~X(
EUROXXL
Trecător
Trecător

aaa TELEFONUL

Mesajde EUROXXL » 13-Dec-2008, 23:59

aaa CHIAR DACA CINEVA I-L AMENINTA REAL PE FATU SE POATE SIMPLU VERIFICA "CHIAR" DACA A SUNAT CU NUMAR PRIVAT. NUMERELE "PRIVATE SUNT O OPTIUNE PT CONSUMATORI DAR ORICE SISTEM DE TELEFONIE POATE AFLA INSTANTANEU (DACA POLITIA CERE) DE LA CE NUMAR S-A SUNAT......
CHAR NIMENI NU STIE ASTA ~X( ~X( ~X(
EUROXXL
Trecător
Trecător

Re: aaaaa ATENTIE

Mesajde Vizitator » 14-Dec-2008, 17:39

EUROXXL scrie:aaaaa DUPA CUM VAD COPACUL ACUM LA OTV CRED CA ORICINE DE LA TARA CARE A MAI URCAT IN COPACI IN COPILARIE, SE POARE URCA FOARTE USOR INTR-UN ASEMENEA COPAC.
SE EXAGEREAZA CU "NU SE POATE"
~X( ~X( ~X(

cataratul prin copaci esti un lucru pe care fiecare l-a experimentat .Totusi in conditiil in care prima ramificatie a copacului este la cca 2 metri am dubii serioase , totusi nu vorbim despre o practicanta a catararilor vorbim despre o fata care avea inclinatii spre modeling . Sa presupunem ca totusi s-a urcat in copac in noaptea zilei de marti spre miercuri nu s-a zgariat in crengi , nu are urme in palme ( dubios nu chiar si pt cei care locuiesc la tara ) , ajunsa sus si-a aranjat parul probabil si-a verificat make-upul si-a legat manutele si a trecut in lumea celor drepti .Foarte dubios uneori ma intreb pana unde poate sa mearga indolenta si prostia celor care ar trebuii sa clarifice si sa previne aceste nenorocirii . Si uite asa mai "dispare" cate un copil se mai "sinucide "cate unul pe ici pe colo ca doar este criza mondiala cei in masura sa clarifice aceste situatii dorm in front si uite asa vremea trece leafa merge
Vizitator

Mesajde Vizitator » 14-Dec-2008, 19:45

Buna seara ,domnule Dan Diaconescu !In poza pe care dvs ati postat-o cu fata spanzurata ,voiam sa va atrag atentia ca piciorul stang,este usor incordat ca atunci cand ar fi incercat sa atinga pamantul cu el si daca este adevarat ce va spun ,si nu este doar o parere a mea atunci Diana era vie cand a fost pusa-n streang.Sunt foarte ingrozita de faptul ca ,copii romaniei mor ca si cand asa este normal in timp ce demnitarii isi umple buzunarele de bani si facand o ironie si-mi cer scuze pt asta:Ce conteaza ca,copii nostri mor atata vreme cat ai lor sunt fericiti !Nu va lasati domnilor nu au dreptul sa ne calce in picioare dupa bunul lor plac suntem si ramanem romani iar Romania este tara noastra nu a lor!suntem alaturi de dvs foarte multi romani plecati din tara si vrem dreptate in acest caz si nu numai .In incheiere vreau sa tranzmit condoleante familiei DIANEI iar dvs multa putere ca stim ca nu este usor sa luptati cu morile de vant.VIO
Vizitator

Mesajde Vizitator » 14-Dec-2008, 21:17

imi pare foarte rau pentru aceasta fata....consider ca aceasta a fost sinucisa si dupaia ironic agatata in copac si legata la maini...mi se pare prae tragica moartea acesteia mai ales la o varsta atat de frageda..
Vizitator

ce groaznic ,sa moara asa Diana Malos...

Mesajde marius-t » 14-Dec-2008, 22:47

Saraca fata,sa fie omorata sau determinata sa se omoare in halul acesta..?!Ce oameni fara suflet pot fi aceia care au omorat-o in acest fel..Numai niste tigani pagani puteau face asa crima sinistra si oribila!Diana Draga,acum nu te mai poate atinge rautatea oamenilor,ai fost si vei ramane un inger pururea...!Dumnezeu sa aiba grija de sufletul tau...! Marius I. T.
marius-t
Trecător
Trecător

decebal

Mesajde Vizitator » 14-Dec-2008, 22:58

Decebal minte.In urma cu cativa ani a fost implicat intr-un scandal la un liceu din oras.Vroia sa-l omoare pe un baiat de acolo pe motiv ca prietena lui Decebal ii facea ochi dulci acelui baiat.Prietenul meu era in clasa cu el...si au musamalizat totul.eu cred ca are influenta!
Vizitator

Mesajde ramy_kat » 15-Dec-2008, 00:40

Buna seara
Am urmarit emisiunea si cred k Diana a fost omorata.Cautand emisiunea in care a fost Diana la otv l-am gasit pe Gabriel Fatu cand era amenintat de unul Valentin care nu dorea sa difuzeze o inregistrare cu miss plaja,deoarece in filmare aparea iubita lui.Ma gandesc ca poate fi vorba de un prieten al Dianei dar nu stiu sigur,poate Gabriel stie mai multe despre acest tip.(http://www.youtube.com/watch?v=y1_F2Kxf ... re=related)-aici este secventa cand Fatu a fost amenintat.
Sper sa demonstrati k Diana a fost ucisa.
ramy_kat
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 15-Dec-2008, 00:48

Domnule Dan Diaconescu urmaresc emisiunea dumneavoastra si din ideiile mele Diana cred ca a fost ucisa.Cred ca vocea lui Decebal este baiatul care il ameninta pe Gabriel Fatu.Multumesc pt citirea mesajului.Magda din constanta
Vizitator

Mesajde Vizitator » 15-Dec-2008, 01:39

Cablul, daca a fost trasa, implicit trebuie sa prezinte urme de frecare si tensionare diferita (pe o distanta mica sau mare).
Trebuie verificat cablul la un laborator (poate are polit..).

Trebuie cautat in jurul copacului pe o distanta (in cerc) pozitia de tragere a cadravului. Cand ridici ceva te opintesti in pamant (lasi urme).
Vizitator

Mesajde luluromania » 15-Dec-2008, 11:16

domnule Dan Diaconescu,a urmarit emisiunea dumneavoastra legata de subiectul 'Diana Malo' si am ramas stupefiata.Eu nu cred de loc in varianta sinuciderii.SA va spun si de ce:in primul rand fata nu avea cum sa se urce in acel copac,in cel de-al doilea rand apar din ce in ce mai multe personaje dubioase.Exista trei posibilitati:1-Bogdan a aflat de Ctalin din Targoviste si de ceilalti barbati din viata Dianei si fiind foarte gelos s-a razbunat(probabil ajutat de Catalin,de ce rada Catalin si nu vrea sa vorbeasca la OTV?si de ce BOgdan se incurca in detalii?) :-?.
2-Diana intrase intr-un anturaj periculos iar faptul ca i se facusera multe oferte din strainatate e un indiciu.Varul ei Alexandru stia ceva sau era direct implicat.Fata dandu-si sema intr-un final despre ce este vorba arefuzat,iar atunci interpolii,fiindu-le planurile ncurcate au omorat-o.
Va rog sa luati in serios amenintarile primite de domnul Fatu deoarece criminalii sunt cei care il amenninta,sau persoane puse de acestia.
P.S.:sunt studenta in Targoviste de doi ani si stiu ca este un oras periculos.Catalin are multi bani,iar in acel oras persoanele cu bani sunt cele mai periculoase X( .Eu sincer cred k acel individ Catalin are o legatura cu criminalii.
Sper din suflet sa gasiti faptasi pentru ca e pacat e sufletul acestui inger.
luluromania
Trecător
Trecător

Mesajde miki_90 » 15-Dec-2008, 14:30

Am vazut-o la emisiunile in care a aparut alaturi de Gabriel Fatu,in data de 6 si 7 septembrie,emisiuni pe care de altfel chiar le-am inregistrat,dar nu in intregime.Alaturi de Marinela mi s-a parut cea mai frumoasa,si este mare pacat,ca totul s-a terminat asa.
Este clar ca nu a fost o sinucidere,mi se pare absurd ca cineva sa creada acest lucru,si cu atat mai mult,ca politia sa sustina asta.Era imposibil sa se urce in acel copac,plus ca era legata la maini.Cum se putea spanzura daca avea mainile legate.Politia ori este proasta,ori o face pe proasta.100% este crima,si sper sa se descopere cei care au ucis-o.Nu conteaza in ce anturaj era implicata,sau ce facuse in viata ei,nu merita o astfel de moarte.Cei care au facut acest lucru,merita sa moara in chinuri.Nu pot sa-mi dau seama cine a facut acest lucru,se spunea ca vroiau sa o trimita in strainatate la prostitutie,este si asta o varianta a crimei.Dar ma gandesc ca a omorat-o cineva apropiat,ea nu ar fi luat acel cablu si acel ciocan sa i-l dea oricai.Cred ca cineva apropiat a facut acest lucru,si este clar ca au fost cel putin doua persoane implicate in asta,fiindca una singura nu s-ar fi descurcat.Are o lovitura la urechea dreapta,deci banuiesc ca au lovit-o cu ceva,si-a pierdut cunostinta si pe urma si-au vazut de treaba lor.Mie mi se pare suspect si prietenul ei,Bogdan,care a spus ca ultima oara cand a vorbit cu ea,i-a reprosat de baiatul din Targoviste,si ea i-a spus ca o sa regrete ca se poarta asa cu ea.Bogdan,prin aceste lucruri,sustine varianta sinuciderii.Trebuie cercetat telefonul sau telefoanele ei,si adresa de mesinger.In plus,mi se pare ciudat ca mama ei nu se implica mai mult,trebuie cerute mai multe explicatii de la politie,cum este posibila ca acestia sa nu-i zica nimic,si in urma autopsiei,sa zica ca nu are nici o vatamare corporala,cand ea are mai multe lovituri.Sper sa se faca drepte,nu ca in alte cazuri,in care se vorbeste mult si nu se face nimic.Diana merita dreptate si sa fie razbunata.
Diana,vei ramane in sufletul nostru pentru totdeauna.Odihneste-te in pace.
miki_90
Trecător
Trecător

naspa

Mesajde marian_toma06 » 15-Dec-2008, 17:21

domnule Diaconescu,cum va explicati, ca acest Bogdan,zice ca sufera,cand..el sta pe net...mai exact..accesati pagina lui de hi5....si vedeti ca ultima lui activitate...a fost (ieri.14 dec.)..si incarca poze cu Diana....oare...el chiar atat de mult sufera?incat ii mai arde de stat pe net?dezgustator.......ar trebuii sa stea la capataiul ei....nu pe net.....nesimtitule :evil:
marian_toma06

mare pacat

Mesajde vizitator » 16-Dec-2008, 11:19

Felicitari domnule Dan Diaconescu de emisiuni (in general),dar in acest subiect.....sunteti un om de admirat.Sa dea Bunul Dumnezeu sa scoateti la iveala pe cei vinovati,si chiar sunt curios....,desi din cauza banilor e mai greu.Dupa mine sigur a fost chinuita si i-au facut felul.Mare pacat,mai ales acum in acest post. Oricum nu scapa nepedepsiti.....totul se plateste.
vizitator

Mesajde miki_90 » 16-Dec-2008, 14:29

Mi se pare foarte ciudat Bogdan...Imediat dupa moartea Dianei,a postat poze cu ea pe hi5.Ca ce chestie?Cand aflii ca a murit persoana iubita tu stai si postezi poze cu ea?Prin asta a vrut sa demonstreze inainte sa fie cercetat,ca isi iubea prietena si nu avea nici un motiv sa o omoare.Iar astazi(16 decembrie),la o zi dupa ce si-a ingropat prietena,el sta pe hi5 si pe mesinger.Bravo tie!Ce mult suferi!Acum stai linistit dupa ce ai omorat-o?
S-a spus ca Bogdan i-a dat Dianei niste rufe sa le spele la masina ei,fiindca masina lui se stricase.Ati cercetat daca intr-adevar masina lui de spalat rufe este stricata?Eu cred ca el avea totul planuit.I-a dat rufele acelea Dianei,ca dupa moartea ei,sa se arate ca intre ei totul mergea bine,ca daca Diana nu-l iubea si nu aveam nici o problema cu el,nu-i mai lua rufele,nu?Diana a luat ciocanul si cablul la rugamintea cuiva.Si acel cineva este Bogdan!I-a spus ca are nevoie de ele,ca-i trebuie sa aranjeze ceva prin casa.Ea a cazut in capcana,i-a dus ce i-a cerut.Dupa care,impreuna cu cineva a ademenit in padure,unde a omorat-o,si a facut totul incat sa arate ca a fost o crima.
Bogdan a spus ca a sunat-o pe Diana,si a intrebat-o de prietenul din Targoviste.Si ca ea i-a zis ca nu mai conteaza,si ca o sa regrete foarte mult.Vezi doamne,Diana era suparata,si luase decizia sa se sinucida.Pe de alta parte,spune ca ar fi pus ochii proxenetii pe ea sa o vanda afara,si ca a fost omorata de acestia.
Bogdan trebuie cercetat mai bine.De exemplu,in noaptea de 10-11 Decembrie unde a fost?Ce alibi are?
miki_90
Trecător
Trecător

Mesajde VIZITATOR » 16-Dec-2008, 21:46

Cablul electric a fost fixat in copac cu mult inainte de moartea Dianei ,de catre cel care a sunat la 112. Fata s-a urcat in copac ajutata de complice si apoi s-a spanzurat punandu-si streangul de gat tragaind legatura sintetica pentru a nu se desface latul si legandu-si mainile cu siretul care s-a gasit in jurul mainilor asa cum a fost instruita de complice. Diana l-a
rugat pe complicesa o ajute sa se sinucida prin spanzurare pentru ca nu mai putea trai in teroare. Nu a fost crima!
VIZITATOR

Mesajde Vizitator » 16-Dec-2008, 22:34

articol in ziarul monitorul de suceava despre filmuletul cu politistul halaicu ce il bate pe un baiat http://www.monitorulsv.ro/Local/2008-06 ... l-Politiei
Vizitator

Următorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct