Bogdan-Iubitul Dianei Malos

Imagine

Moderatori: Diana22, Amy, karola

Mesajde Vizitator » 26-Ian-2009, 16:55

mesy10 scrie:Apropo, ce se mai stie de BONA aia nebuna a lui SASA? #:-S
AU RAPITOOO.!!!!....A DISPARUT..!!!..Traieste si ea bine pe unde poate... nu ai vazut? dansa bine,cinta frumos :P [:-P
Vizitator

Reclame

Mesajde mesy10 » 26-Ian-2009, 22:01

Cred ca au internat-o la 9 pe BONA [:-P
mesy10
Amic
Amic

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » 27-Ian-2009, 11:04

Respectele mele pentru Bogdan [:-P Baiat de nota 11 rupe-i mau :P
Hordy
Fratele cel prost
Fratele cel prost

Mesajde murfatlar » 30-Ian-2009, 16:14

amindoi au vina;amindoi vor publicitate.

in schimb Tolea lasa in supraveghere cu o straina,care si ea va fi schimbata
Magda ii gasise o bona de incredere, a doua.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde marianne » 3-Feb-2009, 21:41

nadia scrie:
mesy10 scrie:
Anonymous scrie:
mesy10 scrie:Nu pot sa concep ca o mama sa nu stie de fiica ei zile la rand. Unde doarme? ce mananca? cu cine umbla? Acum ii pare rau lui Adina, e mama si o inteleg, dar e prea tarziu pentru DIANA.
Asa este mesy10, dar ce ne facem? ca acelas lucru face si MAGDA,este ocupata cu posturile de TV. In loc sa se ocupe de micutul SASA!!!!!!(nici ea nu stie cum doarme,ce mininca) Ce zici tu mesy10 e CORECT? Si el are numai 2 anisori si 6 luni !!!!!!
Totusi e o diferenta intre ADINA si MAGDA. Lui MAGDA i-a furat copilul Tolea si nu are ce face momentan, pe cand ADINA o avea pe pe DIANA la ea si totusi n-o interesa ce face sau unde e cand pleca de acasa cu zilele.

ba mai mult era deacord cu faptul ca doarme la diferiti barbati numai sa duca bani acasa

Ce judecatoare esti tu a familiei Malos.Cred ca esti prima care poate sa arunce cu piatra,ai tot dreptul! Eu cred ca cineva a profitat de lejeritatea relatiilor din aceasta familie.
marianne

Mesajde Diana22 » 3-Feb-2009, 21:49

marianne scrie:
nadia scrie:
mesy10 scrie:
Anonymous scrie:
mesy10 scrie:Nu pot sa concep ca o mama sa nu stie de fiica ei zile la rand. Unde doarme? ce mananca? cu cine umbla? Acum ii pare rau lui Adina, e mama si o inteleg, dar e prea tarziu pentru DIANA.
Asa este mesy10, dar ce ne facem? ca acelas lucru face si MAGDA,este ocupata cu posturile de TV. In loc sa se ocupe de micutul SASA!!!!!!(nici ea nu stie cum doarme,ce mininca) Ce zici tu mesy10 e CORECT? Si el are numai 2 anisori si 6 luni !!!!!!
Totusi e o diferenta intre ADINA si MAGDA. Lui MAGDA i-a furat copilul Tolea si nu are ce face momentan, pe cand ADINA o avea pe pe DIANA la ea si totusi n-o interesa ce face sau unde e cand pleca de acasa cu zilele.

ba mai mult era deacord cu faptul ca doarme la diferiti barbati numai sa duca bani acasa

Ce judecatoare esti tu a familiei Malos.Cred ca esti prima care poate sa arunce cu piatra,ai tot dreptul! Eu cred ca cineva a profitat de lejeritatea relatiilor din aceasta familie.
la care tu te referi?Eu vad ca singura care profita e Adina,a ajuns moderatoare la cazul Magdei Ciumag n-o mai intereseaza moartea Dianei
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde 222 » 3-Feb-2009, 21:59

nadia scrie:
marianne scrie:
nadia scrie:
mesy10 scrie:
Anonymous scrie:

la care tu te referi?Eu vad ca singura care profita e Adina,a ajuns moderatoare la cazul Magdei Ciumag n-o mai intereseaza moartea Dianei

Ce te mai doare pe tine capul de familia altuia!Hai ca esti cam prea patimasa la raspuns.Imediat ai sarit ca arsa! :-L
222

Mesajde bucluc » 3-Feb-2009, 22:01

nadia,intre tine si d-na Adina e vreo legatura?
bucluc

Mesajde Diana22 » 3-Feb-2009, 22:05

bucluc scrie:nadia,intre tine si d-na Adina e vreo legatura?
NICIUNA,JUR
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 3-Feb-2009, 22:14

nadia scrie:
bucluc scrie:nadia,intre tine si d-na Adina e vreo legatura?
NICIUNA,JUR

Mi se pare ca tu chiar plangi pt familia asta.Ce suflet bun ai!De Bogdan iti place sau ai avut o relatie cu el pana acum? I-)
Vizitator

Mesajde Diana22 » 3-Feb-2009, 22:17

pote fi copilul meu aproape,sunt cam prea coapta pt el :D ,am mai avut intrebarile astea,e parerea mea si nu ai cum sa mi-o schimbi nici tu care inca mi-ai vorbit frumos si nici altii care ma ataca :D
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 4-Feb-2009, 10:45

UN RESPECT,DOUA RESPECTE ~X(
INTR-O ALTA ORDINE DE IDEI,lasati-ne sa mimam aruncarea cu piatra asupra unei mame "indurerate" care arata si se comporta ca o femeie usoara,care face din moartea fiicei sale mijlocii ocazie de a specula bunavointa si generozitatea oamenilor mai milosi dar naivi,care frecventa discotecile asemenea adolescentilor de 16 ani fara nicin simt al ridicolului,care cred eu,rivaliza sau incerca sa rivalizeze cu propria fiica in ceea ce priveste"agatarea "barbatilor...
machiata si aranjata,trimiteti-o la "indragostiti-va in direct"!veti face audienta maxima...
poate e nefericita,dar nu stie s-o arate,emotional e saracuta tare.
prezenta ei nu impune respect ,nici compatimire oricat de empatici am fi unii dintre noi
gogu
Vizitator

Mesajde Vizitator » 4-Feb-2009, 11:13

Gogule ,multi adolescenti nu se inteleg cu parintii, destui au stari depresive si se gandesc la suicid. Hotarator este profilul psihologic al fiecaruia, daca ai facut o data depresie aceasta se poate repeta oricand si ori de oricate ori sunt conditii vaforabile daca nu te tratezi continuu, cat traiesti. La noi nu se trateaza acest lucru nici macar nu se acorda atentia cuvenita.Poate Adina ar fi trebuit sa fie mai aproape de Diana, sa constientizeze ca trebuie sa fie mama responsabila, mult mai implicata in viata familiei, fara aere de adolescenta, dar nici Diana nu statea prea bine din punct de vedere psihic, atitudinea de tanara rebela trada o labilitate psihica. In ceea ce priveste comportamentul mamei dupa decesul fetei sunt intru totul de acord cu tine. :D
Vizitator

Mesajde Diana22 » 4-Feb-2009, 12:30

pentru cei interesati cautati pe you tube"O mama indurerata!"
cititi si comentariile sunt foarte interesante :D
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 4-Feb-2009, 12:50

Nadia, sunt revoltat mult mai mult decat ar trebui fata de atitudinea Adinei si a prietenilor ei,a Magdei si a prietenilor ei, a OTV-ului si a prietenilor lui incat m-am hotarat sa abandonez irevocabil acest forum dupa ce mai dau un raspuns legat de" centura fotonica" si anul 2012 unei doamne.
Realitatea este atat de trista incat confirmarea sau infirmarea parerilor mele nici nu mai conteaza. :-?
Vizitator

Mesajde murfatlar » 9-Feb-2009, 18:02

ptr neglijenta asta a platit ft ft ft mult;acum sa deschida bine ochii , sa numai dea crezare asa usor la ceea ce spun fetele.

NUMAI FII NAIVA ADINA!
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde mesy10 » 9-Feb-2009, 23:47

Adina e inconstienta in continuare! Bogdan ar trebui sa o dea in judecata pentru cate acuze i s-au adus. Parerea mea este ca Bogdan a iubit-o pe DIANA!
mesy10
Amic
Amic

Mesajde Diana22 » 10-Feb-2009, 22:32

sigur ca a iubit-o,dar ca in fiecare relatie au existat si certuri,nu spun ca bogdan a fost"lemn de biserica"dar nici diana nu proceda corect cu el
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde CRII » 10-Feb-2009, 23:14

Buna seara ! eu sincera sa fiu ,nu cred ca a iubit-o , era o aventura , daca o iubea cu adevarat, nu putea sa mai aibe o relatie intima cu altcineva, cum defapt a si avut ,(nu numai in aceea dimineata de joi)si nici nu era de acord ca, Diana sa piarda noptile prin disco fara el,si sa vina dimineata...baieti mai sunt si gelosi ,daca iubesc cu adevarat. Sau eu ma insel?
CRII

Mesajde Vizitator » 10-Feb-2009, 23:16

SI CARE AR FI DOVEZILE DE IUBIRE ale lui bogdan fata de diana?!
ca a inselat-o cu prietena ei cea mai buna,ca o lovea,ca o privea mereu cu un aer de superioritate,de parca,vezi doamne,i-ar fi facut o favoare ca era cu ea...
mai ganditi-va
oricum,s-a tinut tare bogdan ,de nu a reusit sa -l aduca DD in studio...stie sa isi apere interesul,e siret ca o vulpe..
J-(
Vizitator

Mesajde Diana22 » 10-Feb-2009, 23:23

dovezi de iubire nu am dar stiu asta pur si simplu :D ,incearca sa vezi si tu daca partenerul sau partenera ti-ar face ceea ce facea diana cu bogdan si vezi care ar fi comportamentul tau atunci?
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 10-Feb-2009, 23:33

SUNT MULTE NECUNOSCUTE IN CAZUL ASTA...pt mine personal,iubirea e altceva...nu stiu,mai profund care te face sa uiti de tine si de ceilalti,care te aduce numai langa omul iubit pe care il venerezi ,nu pt ca iubirea e oarba,ci pt ca il percepi cu ochii sufletului care nu analizeaza,ci simt..
orice putea fi intre ei,dar ,dupa umila mea parere,numai iubire nu..
nici in familia paicu/malos nu era vba de iubire si nici dincolo de ea...dovada:diana nu mai e printre noi si nu din prea multa dragoste ci,din prea putina...
gogu
Vizitator

Mesajde Vizitator » 11-Feb-2009, 20:57

nadia scrie:sigur ca a iubit-o,dar ca in fiecare relatie au existat si certuri,nu spun ca bogdan a fost"lemn de biserica"dar nici diana nu proceda corect cu el

Motiv pentru care i s-a facut felul!Se spune "piatra de biserica".
Vizitator

Mesajde Vizitator » 11-Feb-2009, 20:58

nadia scrie:dovezi de iubire nu am dar stiu asta pur si simplu :D ,incearca sa vezi si tu daca partenerul sau partenera ti-ar face ceea ce facea diana cu bogdan si vezi care ar fi comportamentul tau atunci?

Sigur,Alexandra,nu-i asa ca ai dreptate?Si tot ce ati facut cu Diana justifica in felul acesta fapta.
Vizitator

Mesajde Vizitator » 11-Feb-2009, 21:09

nadia scrie:
mesy10 scrie:
Anonymous scrie:

In felul asta se justifica de ce a fost omorata Diana,asa-i?
Vizitator

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct