Gratiere ptr o mama ingenuncheata de durere

Imagine 2016 - An electoral Imagine

Moderatori: Katutza, bb_girl, Paulici, sabinaeniko

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Mesajde aurel » 6-Feb-2009, 22:23

Ma numesc Aurel sant sotul acestei mame a 3 fetite in varsta de 2 ani ,4 ani si 5 ani care are o condamnare de 8 ani inchisoare ptr ca a avut incredere intr un asa zis asociat in firma care o avea .Sotia mea a avut o societate fara a avea vreodata activitate pe ea si la cunoscut pe Matei Gheorghe care in timp sa oferit sa i fie asociat ptr a incheia impreuna afaceri.Talaz Rodica (persoana condamnata) finnd tanara ,naiva ,provenind dintr o familie deosebita ,oameni corecti care nu au avut niciodata de a face cu legea a avut incredere in acel om pe nume Matei gheorghe care ulterior aflase ca erFost politist, escroc de profesie, prins la Brasov | 17/01/2004
Camelia Csiki
Sambata, 17 Ianuarie 2004

Decebal Gheorghe Matei, un fost politist cautat de aproape un an pentru fraude de miliarde, a fost capturat joi seara in Brasov. Acesta s-a mutat de aproape o luna in orasul de sub Timpa, unde a reusit sa inchirieze un stand comercial in complexul International Trade Center. Politistii l-au capturat in apartamentul pe care l-a inchiriat, fara forme legale, pe str. Independentei, din cartierul brasovean Tractorul.
Decebal Gheorghe Matei s-a nascut in Hunedoara si are domiciliul in Otopeni, pe Calea Bucuresti 14. Dupa ce a demisionat din cadrul MI, in 1998, fostul politist, care si-a desfasurat activitatea la Politia Otopeni, s-a apucat de afaceri. Potrivit anchetatorilor, el si-a infiintat mai multe firme, prin intermediul carora ar fi inse-lat societati comerciale din toata tara. Conform conducerii IPJ Brasov, Matei ar fi ridicat de la aceste firme di-verse marfuri, pe care le-a achitat cu file cec fara acoperire. La sfirsitul lunii august 2001, politistii clujeni au fost primii care au descoperit ca Matei impreuna cu Rodica Cosmina Talaz administratorul firmei SC Marin TransIoanid SRL au inselat cu 1,44 miliarde de lei o societate din Craiova. Mai mult, anchetatorii sustin ca Matei nu este strain nici de prejudicierea Bancii Albina. Decebal Gheorghe Matei a fost dat in urmarire generala in martie 2003, de catre IPJ Ilfov, pentru ca Tribunalul Dimbovita a emis un mandat de executare a unei pedepse de trei ani inchisoare pentru inselaciune.
Anchetatorii cred ca fostul politist intentiona sa conti-nue "tepele" pe o firma care si-a deschis-o la Brasov, in urma cu numai 20 de zile.a un excroc international. ATASEZ DOVEZ ASUPRA CELOR SPUSE DIN MAI MULTE ZIARE . UN ALT ZIAR SPUNE :Fostul politist Matei, arestat la Brasov
Eveniment - Mediafax
citeste alte articole de acelasi autor »
Un fost politist care, dupa ce a demisionat, ar fi inselat cu miliarde de lei mai multe firme din tara prin intermediul unor file cec fara acoperire si care era cautat de autoritati de aproape un an, a fost prins in municipiul Brasov, joi, de o echipa de politisti ilfoveni.
Surse din Politie au declarat ca Decebal Gheorghe Matei a lucrat in cadrul Politiei Otopeni pana in 1998, cand a demisionat. De atunci, el si-a infiintat mai multe firme, prin intermediul carora ar fi inselat societati comerciale din aproape toata tara. El ar fi ridicat de la aceste firme diverse marfuri, achitate cu file cec fara acoperire.
De exemplu, la sfarsitul lunii august 2001, politistii clujeni anuntau ca cerceteaza doua persoane acuzate ca au inselat cu 1,44 miliarde de lei o societate din Craiova, platind ingrasamintele achizitionate de la firma respectiva cu file cec fara acoperire. Potrivit Inspectoratului de Politie al Judetului Cluj, Rodica Cosmina Talaz administratorul firmei SC Marin TransIoanid SRL si Decebal Gheorghe Matei au achizitionat de la SC Luminis Impex SRL Craiova 20 de tone de ingrasaminte pe care le-au platit cu file cec fara acoperire. Firma lui Talaz se afla deja in interdictie bancara. Potrivit politistilor clujeni, pentru fapta lor, cei doi risca pentru inselaciune o pedeapsa cu inchisoarea cuprinsa intre trei si 15 ani, dar, avand in vedere prejudiciul creat, pedeapsa ar putea ajunge pana la 20 de ani.eaza cu ADEVARULPotrivit surselor citate, lista firmelor inselate de Matei este lunga, pe numele lui existand deja dosare penale si la Inspectoratele Judetene de Politie din Teleorman, Ilfov, Sibiu si Constanta. Mai mult, numele lui Matei ar fi legat si de prejudicierea Bancii Albina, adauga sursele citate.
Decebal Gheorghe Matei a fost dat in urmarire generala in martie anul trecut, pe numele lui existand un mandat de executare a unei pedepse cu
ACEASTA E PERSOANA IN CARE RODICA A GRESIT CA A AVUT INCREDERE
ALEXANDRU | [28 ian 2009 11:01 ]
Politist urmarit general pentru fraude de miliarde de leiUn fost politist care, dupa ce a demisionat, ar fi inselat cu miliarde de lei mai multe firme din tara prin intermediul unor file cec fara acoperire, este cautat de autoritati de aproape un an. Decebal Gheorghe Matei a lucrat in cadrul Politiei Otopeni pana in 1998, cand si-a dat demisia. De atunci, el si-a infiintat mai multe firme, prin intermediul carora a inselat cateva societati comerciale din aproape toata tara. El a ridicat de la aceste firme diverse marfuri, achitate cu file cec fara acoperire. La sfarsitul lunii august 2001, politistii clujeni au anuntat ca cerceteaza doua persoane acuzate ca au inselat cu 1,44 miliarde de lei o societate din Craiova, platind ingrasamintele achizitionate de la firma respectiva cu file cec fara acoperire. Rodica Cosmina Talaz, administratorul firmei SC Marin TransIoanid SRL, si Decebal Gheorghe Matei au achizitionat de la SC Luminis Impex SRL Craiova 20 tone de ingrasaminte, pe care le-au platit cu file cec fara acoperire. Firma lui Talaz se afla deja in interdictie bancara. Potrivit politistilor clujeni, pentru fapta lor, cei doi risca pentru inselaciune o pedeapsa cu inchisoarea cuprinsa intre 3 si 15 ani, dar pedeapsa ar putea ajunge pana la 20 de ani, avand in vedere prejudiciul creat. Lista firmelor inselate de Matei este lunga, pe numele lui existand deja dosare penale si la Inspectoratele Judetene de Politie din Teleorman, Ilfov, Sibiu si Constanta. Mai mult, numele lui Matei ar fi legat si de prejudicierea Bancii Albina. Decebal Gheorghe Matei a fost dat in urmarire generala in martie anul trecut, pe numele lui existand un mandat de executare a unei pedepse
TREBUIE INTERVENIT
alexandru | [18 ian 2009 13:01 ]
Mi e greu sa cred ca cei in masura sa de a un ajutor acestei mame NU CUNOSC adevarul ca aceasta mama este NEVINOVATA.ptr ce nu SE IMPLICA NIMENI SA O AJUTE?
Dovezi scrise la intarirea celor spuse de Aurica chiorean
alexandru | [18 ian 2009 12:01 ]
Fost politist, escroc de profesie, prins la Brasov | 17/01/2004
Camelia Csiki
Sambata, 17 Ianuarie 2004

Decebal Gheorghe Matei, un fost politist cautat de aproape un an pentru fraude de miliarde, a fost capturat joi seara in Brasov. Acesta s-a mutat de aproape o luna in orasul de sub Timpa, unde a reusit sa inchirieze un stand comercial in complexul International Trade Center. Politistii l-au capturat in apartamentul pe care l-a inchiriat, fara forme legale, pe str. Independentei, din cartierul brasovean Tractorul.
Decebal Gheorghe Matei s-a nascut in Hunedoara si are domiciliul in Otopeni, pe Calea Bucuresti 14. Dupa ce a demisionat din cadrul MI, in 1998, fostul politist, care si-a desfasurat activitatea la Politia Otopeni, s-a apucat de afaceri. Potrivit anchetatorilor, el si-a infiintat mai multe firme, prin intermediul carora ar fi inse-lat societati comerciale din toata tara. Conform conducerii IPJ Brasov, Matei ar fi ridicat de la aceste firme di-verse marfuri, pe care le-a achitat cu file cec fara acoperire. La sfirsitul lunii august 2001, politistii clujeni au fost primii care au descoperit ca Matei impreuna cu Rodica Cosmina Talaz administratorul firmei SC Marin TransIoanid SRL au inselat cu 1,44 miliarde de lei o societate din Craiova. Mai mult, anchetatorii sustin ca Matei nu este strain nici de prejudicierea Bancii Albina. Decebal Gheorghe Matei a fost dat in urmarire generala in martie 2003, de catre IPJ Ilfov, pentru ca Tribunalul Dimbovita a emis un mandat de executare a unei pedepse de trei ani inchisoare pentru inselaciune.
Anchetatorii cred ca fostul politist intentiona sa conti-nue "tepele" pe o firma care si-a deschis-o la Brasov, in urma cu numai 20 de zile.
fac apel catre dreptate
alexandru | [18 ian 2009 12:01 ]
Multumesc administratorului acestui saite daca va avea amabilitatea sa afiseze dovezile care le am pus despre persoana cu care a avut de a face Rodica.Ma intreb chiar nu a contat in faza judecatii ca ea a avut de a face cu un excroc de talie inalta?De ce nu sa dat crezare cand erau dovezi reale ca a fost folosita ca o unealta pentru excrocheria ei?I mi pare sincer rau ptr aceea mama si eu cred ca Dumnezeu va interveni vazand ca exista atata nedreptate
RODICA nu a stiut ca are de a face cu un excroc versat
ALEXANDRU | [18 ian 2009 12:01 ]
ZIUA - DEZVALUIRI - marti, 13 ianuarie 2004

Fost politist cautat pentru inselaciune

Un fost politist care, dupa ce a demisionat, a inselat cu miliarde de lei mai multe firme din tara prin intermediul unor file cec fara acoperire este cautat de autoritati de aproape un an. Decebal Gheorghe Matei a lucrat in cadrul Politiei Otopeni pana in 1998, cand a demisionat. De atunci, el si-a infiintat mai multe firme, prin intermediul carora a inselat societati comerciale din aproape toata tara, ridicand diverse marfuri, achitate cu file cec fara acoperire. De exemplu, la sfarsitul lunii august 2001, politistii clujeni anuntau ca cerceteaza doua persoane acuzate ca au inselat cu 1,44 miliarde de lei o societate din Craiova, platind ingrasamintele achizitionate de la firma respectiva cu file cec fara acoperire. Potrivit IJP Cluj, Rodica Cosmina Talaz, administratorul firmei SC "Marin TransIoanid" SRL, si Decebal Gheorghe Matei au achizitionat de la SC "Luminis Impex" SRL Craiova 20 de tone de ingrasaminte pe care le-au platit cu file cec fara acoperire. Firma lui Talaz se afla deja in interdictie bancara. Conform politistilor clujeni, pentru fapta lor, cei doi risca o pedeapsa cu inchisoarea cuprinsa intre trei si 15 ani, dar, avand in vedere prejudiciul creat, pedeapsa ar putea ajunge pana la 20 de ani. Lista firmelor inselate de Matei este lunga, pe numele lui existand deja dosare penale si la Inspectoratele Judetene de Politie din Teleorman, Ilfov, Sibiu si Constanta. Mai mult, numele lui Matei ar fi legat si de prejudicierea Bancii Albina. Decebal Gheorghe Matei a fost dat in urmarire generala in martie anul trecut, pe numele lui existand un mandat de executare a unei pedepse Ar mai fi si alte dovezi la u caz daca vor fi cerute le voi arata.Acum cand ca om nu mi a mai ramas decat speranta in Dumnezeu ca ne va ajuta ca domnul presedinte Traian Basescu sa aiba mila si indurare fata de cele 3 fetite si sa gratieze aceasta mama pentru a le scuti de o viata cu un sfarsit dureros si traumatizant.Va rog Domnule Presedinte Traian Basescu ave ti mila de copiii mei sant tot ce am pe lume alte averi nu detin ,va rog acordati gratierea mamei lor si sotiei mele sa poata sa ramana langa fetite.Doresc pe aceasta cale sa fac apel la oamenii care ne cunosc sau au auzit cazul sa ni se alature si sa semneze aceasta petitie ptr ca aceasta mama Talaz Rodica sa fie gratiata .va multumim din inima
aurel

Reclame

gratiere ptr o mama ingenuncheata de durere

Mesajde mama condamnatei » 6-Feb-2009, 22:32

Domnule presedinte Traian Basescu apelam la dv ca ultima salvare de la un necaz sfasietor de durere ,va rog din toate puterile mele acorda ti clementa acestei mame care este fiica mea si are nevoie de copiii ei sa i fie alaturi ca de aer.Va rog aveti mila si dati ne un raspuns pozitiv dupa inima dv de parinte ,dupa inteligenta dv de presedinte .Va doresc viata lunga si Dumnezeu sa va ajute permanent
mama condamnatei

PETITIE ON LINE PTR GRATierea mamei ingenuncheata de durere

Mesajde aurel » 6-Feb-2009, 22:58

Va rog din inima votati gratierea acestei mame pe nume Talaz Rodica Cosmina
aurel

Mesajde Diana22 » 8-Feb-2009, 00:52

din toata inima va sustin daca asta va ajuta,
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » 8-Feb-2009, 23:50

AVETI SI VOTUL MEU
suceveanca
Vizitator

Să dea Dumnezeu

Mesajde Ciprian_451fh » 15-Feb-2009, 00:19

Să vă audă Dumnezeu şi să-i dea Dumnezeu mintea cea de pe urmă preşedintelui! :(
Nu contează cât de lung am părul,
Important e cât şi cum gândesc!
Imagine
Ciprian_451fh
Trecător
Trecător

Mesajde Coriolan » 15-Feb-2009, 12:44

Sa fie gratiata !Daca aceasta mama nu merita gratierea atunci va intreb cu stima si respect CINE O MErita?
Coriolan

Mesajde aurel » 15-Feb-2009, 13:02

Daca vreti ca si alte persoane sa afle despre aceasta petitie, le puteti trimite urmatorul link:http://www.petitieonline.ro/petitie-p36582052.html
aurel

Mesajde Sylver » 19-Feb-2009, 00:20

:o3 <- Patrik | Adelin -> Imagine <- Sylver | Cris -> :-* <- Sylver
Imagine
Imagine
Imagine
Configuraţii
PC1 - CPU: Intel Core i7-5820K Haswell-E, 6-core, 3.3Ghz, LGA 2011v3, 140W • CPU Cooler: Cooler Master Hyper T4, 4x Heatpipes, vent. 12cm • MB: Gigabyte X99-UD4, 8x DDR4, 2*PCIEx16/2*x8/3*x1, 10*sATA3/1*SATA Ex/1* M.2/GLAN/8*USB3.0 • GPU: Gigabyte N730D5-2GI (902Mhz), 2GB GDDR5 (5100Mhz, 64bit), 4096x2160 pixels, 40W • RAM: 2x 8GB Kingston HyperX Fury DDR4, 2400Mhz, CL15 • SSD: 250GB Samsung MZ-750250BW 750 EVO, 2.5" SATA 6Gb/s, R/W 540/520 MB/s • HDD: 2x Seagate 8TB, ST8000AS0002, 5900RPM, 128MB, 5.5W • Blu-Ray Writer: LG BH16NS40 • PSU: Corsair VS650, 650W ATX 2.31, eficienta 85%, 12cm fan, 2x 6+2-Pin PCIe, 4x SATA, PFC Activ • Case: Cooler Master Storm Trooper, Full Tower, 4 fans, 9x 5.25 Bays, 8x 3.5 Bays, 13x 2.5 Bays 13 (converted from 5.25” bay by two 4-in 3 HDD modules), 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x eSATA • Left-Panel Fan: Cooler Master SickleFlow 120mm, Red LED • Router: D-Link DIR-600 • KB: Logitech G510s, USB, black, 18 programmable G-keys, custom backlit keys, dual 3.5mm audio ports, GamePanel LCD • Mouse: A+ G5-Loki, 2500 DPI, USB • Speakers: Intex 350W • Headphones: Skullcandy Hesh 2, AC Milan • Gamepad: Thrustmaster F1 Dual Analog Ferrari 150th Italia Exclusive Edition, 10 buttons, 8-way D-pad • Display: LG Flatron W2243S-PF, 21,5", Full HD, 40W • Printer: HP Deskjet Ink Advantage 4515 All-in-One • OS: Windows 10 Enterprise x64 + Windows 8.1 Pro x64 • AV: Kaspersky Internet Security 2016
PC2 - CPU: AMD Athlon II X2 240, 2800 Mhz, 65W • MB: ASUS M2N68-AM Plus • GPU: GeForce 7025 (on-board) • RAM: Kingmax DDR2 2GB, PC2-8500, 1066 Mhz, 3W • HDD: Seagate 2TB Barracuda ST2000DM001, SATA3, 7200RPM, 64MB • DVD-RW: LG GH22NS50, 30W • PSU: Corsair VS550, 550W, 120mm fan • Case: Intex Easy PC, MiddleTower • KB: Logitech Y-SZ49, 8 multimedia keys, White • Mouse: A4Tech N-360-1, 1600 dpi • Speakers: Intex IT-NB30 • Headphones: A4Tech HS-800, 109 dB • Gamepad: Logitech Rumblepad 2 • Display: AOC 7GlrA • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: Kaspersky Internet Security 2017
PC3 - CPU: AMD Athlon 64 X2 4600+, 2400 Mhz • MB: ECS GeForce7050M-M v1.0A • GPU: GeForce 7050 (on-board) • RAM: Buffalo 1GB DDR2, 667Mhz • HDD: Western Digital 640GB Caviar Blue, WD6400AAKS, SATA2, 7200RPM, 16MB • DVD-RW: LG GH22NS70 • PSU: Casecom ATX 450W • Case: No Name • KB: Digittex KB331M • Mouse: Plano MT1091P • Headphones: Gembird AP-860 • Gamepad: Genius MaxFire Grandias Turbo • OS: Windows XP x64 SP2 Pro + Windows XP x86 SP3 Pro • AV: None
Laptop 1 - Asus X553MA-XX490D, 15,6" • CPU: Intel Celeron Dual-Core N28eo, 2,16 Ghz • RAM: 4GB DDR3, 1600 MHz • HDD: 500GB, 5400RPM • DVD-RWGPU: Intel HD Graphics • OS: Windows 8.1 Pro x64
Laptop 2 • CPU: AMD Sempron 3000+, 1.80GHz • RAM: 512 MB • HDD: 40GB • DVD-RWDisplay: 15" • OS: Windows XP x86

Palmares competiţii
FIFA 11 Cupa lui Moş Crăciun • Brazilia • Calificări
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IX) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VIII) • Anglia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. VI) • Rusia • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. V) • Anglia • Finalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. IV) • Brazilia • Sfertfinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. III) • Olanda • Grupe
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. II) • Germania • Semifinalist
FIFA 11 WC 2v2 (Ed. I) • Olanda • Semifinalist
FIFA 11 (Ed. XVII) • AC Milan • Grupe
FIFA 11 (Ed. XV) • Juventus • Grupe
FIFA 11 (Ed. XII) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 11 (Ed. VIII) • Liverpool • Grupe
FIFA 11 (Ed. VII) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. IV) • Juventus • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. III) • AC Milan • CÎŞTIGĂTOR Imagine
FIFA 11 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 11 (Ed. I) • Roma • Grupe
FIFA 08 WC (Ed. III) • Brazilia • Locul 3
FIFA 08 WC (Ed. II) • Italia • Semifinalist
FIFA 08 WC (Ed. I) • Franţa • Finalist
FIFA 08 (Ed. VI) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. V) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 08 (Ed. IV) • AC Milan • Finalist
FIFA 08 (Ed. III) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 08 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală (abandon)
FIFA 08 (Ed. I) • AC Milan • Sfertfinalist
FIFA 05 (Ed. II) • AC Milan • Optimi de finală
FIFA 05 (Ed. I) • Juventus • Optimi de finală
Şah (Ed. II) • Semifinalist
Şah (Ed. I) • Sfertfinalist (abandon)
Sylver
Fratele Cel Rău
Fratele Cel Rău

Nume real: Daniel

Mesajde Amy » 21-Feb-2009, 00:55

Si eu am votat pt gratiere :hug:
Amy
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde de`amoru`artei » 26-Feb-2009, 12:51

Am semnat si eu. Mi se pare cel putin corect, daca nu uman sa o facem. :)]-
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

gratiere

Mesajde sanda Rosca » 5-Mar-2009, 12:37

trebuie gratiata si trebuie ajutata .au fost gratiate persoane bogate si fara copii ,aceasta femeie este si saraca si cu 3 copii dupa ea
sanda Rosca

Mesajde Diana22 » 5-Mar-2009, 12:41

of doamne,ce mai putem face noi?semnam dar cine ne vede?
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

strigat din suflet

Mesajde gabriela andreea » 4-Apr-2009, 16:46

Rog din toate puterile mele sa dati acest link mai departe ptr a vota si alte persoane aceasta gratiere.Va implor este sora mea si vreau sa va implor sa o salvati si sa i dati sansa sa ramana langa copii
gabriela andreea

Re: gratiere

Mesajde Vizitator » 4-Apr-2009, 19:25

sanda Rosca scrie:trebuie gratiata si trebuie ajutata .au fost gratiate persoane bogate si fara copii ,aceasta femeie este si saraca si cu 3 copii dupa ea

anonimi peste anonimi

daca ati sti cate mame cu 5 sau chiar 7 copii fura cu deosebita nonsalanta apoi
cer clementa , ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat ?

cu ce se deosebeste o femeie fara copii de una cu un copil sau una cu 12 cand

FAPTA este aceeasi ?

pana cand legea nu va spune ca pentru un ou primesti 1 zi condamnare iar pentru un bou vei primi 5 ani ,..................................putine sanse ca sa traim corect
Vizitator

Re: strigat din suflet

Mesajde Vizitator » 4-Apr-2009, 19:27

gabriela andreea scrie:Rog din toate puterile mele sa dati acest link mai departe ptr a vota si alte persoane aceasta gratiere.Va implor este sora mea si vreau sa va implor sa o salvati si sa i dati sansa sa ramana langa copii

PUTEA AVEA BUNUL SIMT SI SA SE GANDEASCA INAINTE

de a comite fapta

ce doresti sa-si ia copii dupa ea pe principiul ca ,, ASCHIA NU SARE DEPARTE DE TRUNCHI "" ?
Vizitator

Re: strigat din suflet

Mesajde Vizitator » 4-Apr-2009, 19:29

gabriela andreea scrie:Rog din toate puterile mele sa dati acest link mai departe ptr a vota si alte persoane aceasta gratiere.Va implor este sora mea si vreau sa va implor sa o salvati si sa i dati sansa sa ramana langa copii

vand se lafaia in bani nu mai m era sora ta ?

sau ai papat si tu ?
Vizitator

Mesajde Vizitator » 4-Apr-2009, 19:37

STAI de vorba cu un condamnat si vei vedea ca te trec fiorii

problema este ca nici unul nu se simte vinovat

de ce nu ati sfatuit-o sa se opreasca la timp ?

saraca nevinovata , era bine cand fura cu ambele maini
atunci nu se mai gandea la copii ?
Vizitator

Mesajde sandokan » 12-Iul-2009, 12:54

asa
sandokan
Prieten pe viaţă
Prieten pe viaţă

Mesajde sandokan » 12-Iul-2009, 13:20

ai dreptate
sandokan